​Бензин може знову подешевшати

15 марта 2015
2330 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article7786.jpg

Бензин може знову подешевшати


За минулий тиждень світові ціни на нафту впали на 10%. На торгах минулої п'ятниці вона знизилася приблизно до 44,8 долара за барель.


Причиною нового падіння цін на нафту стала публікація звіту Міжнародного енергетичного агентства, з якого випливає, що резервуари для зберігання надлишків «чорного золота» можуть незабаром заповнитися до відмови з причини того, що поставки нафти на світовий ринок перевищують попит приблизно на 1,5 мільйона барелів на добу.


У США обсяг запасів знаходиться на максимальному за 80 років рівні. На думку аналітиків, через брак нафтосховищ найближчим часом зниження цін буде продовжуватися. А це означає, що автомобільне паливо знову почне дешевшати.


Нагадаємо, що 1 березня бензин в Ізраїлі подорожчав на 6,25% в порівнянні з попереднім місяцем. На сьогоднішній день максимальна ціна одного літра бензину з октановим числом 95 становить 6,46 шекеля, що на 38 агорот більше, ніж у лютому. Це відбулося на тлі різкого зростання цін на нафту, після вельми тривалого зниження, у результаті якого за три попередні місяці бензин подешевшав більш ніж на шекель. Однак, у світлі нового падіння цін на нафту, ситуація може змінитися.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети