Бізнес-омбудсмен Шемета зустрівся з аграріями

26 июня 2015
2193 просмотра Голосов: 0 Автор:AgroGen
article9353.jpg

Члени УАК одностайні у тому, що загрози, які виникають перед галуззю, стрімко накопичуються і вже в поточному році здатні спричинити суттєве зменшення обсягів сільськогосподарського виробництва.


Така оцінка з боку УАК підтверджується і офіційними даними статистики України: за п’ять місяців поточного року індекс обсягу сільськогосподарського виробництва вже знизився на 5,4% проти аналогічного періоду 2014 року. Попередня ж експертна оцінка вказує на імовірне зниження на 10-12% за результатами року. Відповідно це також означає скорочення експорту, надходжень від АПК до бюджетів всіх рівнів, конкурентоздатності української продукції на зовнішніх та внутрішньому ринках та інше.

За словами ж віце-президента AgroGeneration та голови ВО організацій роботодавців «Федерація роботодавців агропромислового комплексу та продовольства України» — Вадима Бодаєва, за нинішніх умов ведення агробізнесу в Україні, існує гостра необхідність y проведенні зустрічей та обговорень щодо проблем в галузі АПК. «Ми постійно організовуємо такі зустрічі, аби врешті знайти відповіді на ті питання, якими ми постійно переймаймося. Протягом 20 років ми не можемо отримати від влади цих відповідей та рішень, тому сьогодні ми маємо шанс донести свої пропозиції вирішення проблем до Ради бізнес-омбудсмена та спробувати передати свої побажання до влади, задля швидшого отримання від неї реакції на наші прохання».


Представники агробізнесу констатують, що останнім часом галузь сільського господарства опинилася у надзвичайно важких фінансово-економічних умовах та постала перед низкою викликів. Зокрема, йдеться про питання нереєстрації договорів оренди землі, що призводить до числених претензій фіскальних органів, їх масових позапланових перевірок, постійних неузгоджених змін у адміністративних та податкових процесах, несправедливого та непрозорого формування реєстрів на відшкодування ПДВ експортерам сільгосппродукції та інвесторам по операціях із ввезення обладнання, очікувана з 01.01.2016 ліквідація спеціального режиму оподаткування ПДВ для аграріїв тощо.

Учасники Круглого столу обговорили ці та інші актуальні проблеми аграрного бізнесу України і донесли свою позицію до Ради бізнес-омбудсмена.

Українська аграрна конфедерація, компанія AgroGeneration та інші учасники переконані, що використання можливостей Ради бізнес-омбудсмена має стати додатковим шляхом для вирішення проблем, що постають перед аграрним бізнесом. Для цього УАК продовжить систематизувати проблемні питання аграрної галузі і передаватиме їх бізнес-омбудсмену із пропозиціями щодо вирішення.

Похожие статьи:

ЭкономикаДуже скоро українці почнуть платити податки по-європейськи

ЭкономикаНаселення профінансувало в минулому році держбюджет на 185,8 млрд. грн.

ОбществоОлег Добровольський податковець-хабарник

ЭкономикаНові податки 2015 року

Новости Сельского хозяйстваРоль банковского капитала в развитии аграрного сектора

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети