Банкіри почали грабувати депозитні сейфи українців

1 апреля 2015
2452 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8080.jpg

У столиці почали грабувати банківські сейфи: особисті депозитні комірки, що знаходяться в сховищах фінансових установ, які орендують люди. Як повідомили в МВС, в 2015 р у зв'язку з пропажею з них готівки й цінностей, було порушено 8 кримінальних справ, а до цього розпочато 3 розслідування в 2014 р: три справи ведеться Оболонському районі, по два — в Печерському та Шевченківському та одне в Подільському.

«З орендованих осередків в більшості випадків були вкрадені долари (на суми від 20 тис. до 7 млн.), Євро (від 2,5 тис. до 500 тис.), Російські рублі (близько 275 тис.), Антикварні монети з золота (близько 40 шт.) і золоті злитки (вагою близько 3 кг) », — повідомила заступник начальника відділу зв'язків з громадськістю Головного управління МВС України в Києві Ірина Левченко.

Вона також уточнила, що станом на 24 березня 2015 року по одному з таких справ (воно налічує 9 епізодів) встановлено троє підозрюваних, двоє з них оголошені в розшук. По третьому обвинуваченому матеріали виділені в окреме провадження і направлено до суду. Одна справа закрита на підставі п.2 ч.1 284 КПК України (відсутність складу кримінального злочину). По інших шести виробництвам триває досудове розслідування.

Поки триває розслідування, правоохоронці не уточнюють, як саме щось могло пропасти в сховищі — в самому місці, що охороняється в банку. Коли люди укладають договори оренди банківських сейфів (ще їх називають депозитними осередками) і розпитують фінансистів про безпеку, їм дуже багато розповідають про неприступність цього місця: як про укріпленості самої конструкції сховища, так і про систему безпеки, яка не дозволяє нікому крім орендаря дістатися до вмісту особистого сейфа. Експерти прикинули лише кілька можливих варіантів, які могли призвести до розкрадань.

«Навряд чи мова може йти про злом індивідуальних осередків, швидше за все, вся справа у використанні нечистими на руку банкірами дублікатів ключів. Адже кожен сейф відкривається людиною разом з банкіром — в процесі бере участь два ключа (одним відкрити його не можна), і дублікати обох ключів мають в банківській установі. І їх можуть використовувати працівники фінустанов для розкрадань, я чув про подібні випадки », — сказав старший партнер адвокатської компанії« Кравець та Партнери » Ростислав Кравець.

Теги: #банки
Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети