Чому Ураїна не вступить до "мутного" союзу?

30 июня 2014
4903 просмотра Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article5186.jpg

 Митний союз втратив Україну після підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом.

Про це на засіданні Інтеграційного клубу при голові Ради федерації РФ заявив радник президента Росії Сергій Глазьєв, передає УНІАН.

"Найбільші питання у нас виникають у зв'язку з підписанням в Брюсселі угод про асоціацію між ЄС і Україною, Грузією і Молдовою, що відбулися 27 червня. Фактично на західному напрямку нам поставлено жорсткий бар'єр щодо розширення нашої інтеграції", — сказав Глазьєв.

За його словами, це безпосередньо зачіпає інтереси РФ і змушує замислитися про перспективи співпраці з цими трьома державами.

"У рамках угод про асоціацію Україна, Молдова і Грузія делегували частину свого суверенітету Європейській комісії. Це означає, що вони вже не можуть стати учасниками Митного союзу і ЄЕП. Це для нас істотна втрата", — заявив він.

Глазьєв упевнений, що Євросоюз "насильно змусив" Україну підписати Угоду про асоціацію, наперед заради цього "поваливши законну владу".

За його словами, для Росії це обертається неприємними наслідками — падінням на 25% товарообороту, ризиками для російських інвестицій в Україну, під питанням є угода про зону вільної торгівлі у рамках СНД, а також кооперація у високотехнологічних галузях. "Ми маємо право говорити і висувати ці питання", — сказав Глазьєв.

Він вважає, що на Україну чекає дефолт, оскільки західна допомога становить 35 млрд доларів, а для стабілізації ситуації потрібно близько 100 млрд доларів.

Похожие статьи:

Политические статьи​США впевнені, що за кривавими подіями в Одесі стоїть Москва

Политические статьиСША зобов'язалися не кидати Україну - «Washington Post»

Новости Преступности​У ДНР пересварилися і не можуть вирішити «чи оголошувати війну Україні»

Новости Украины​В Україні навала проплачених людей з РФ і Придністров'я. Це фактично оголошена війна, - голова СБУ

Новости ПолитикиЯнукович збирається до Путіна - адміністрація президента

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk