Долар опустився по відношенню до євро

27 июля 2015
2198 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9847.jpg

Долар США ослаб по відношенню до євро та ієни, оскільки інвестори продовжують фіксувати прибуток після нещодавнього зростання американської валюти. Також на динаміку торгів впливає вихід у п'ятницю слабких даних США з продажу житла на первинному ринку. Дані, представлені Міністерством торгівлі США, показали: число продажів новобудов несподівано зменшилася у червні, досягнувши при цьому мінімуму за сім місяців.

У звіті повідомлялося, з урахуванням сезонних коливань обсяг продажів новобудов знизився в червні на 6,8%, досягнувши річного рівня 482 000 одиниць, що є найнижчим значенням з листопада минулого року. Між тим, показник за травень був переглянутий до 517000 одиниць. Економісти прогнозували, що продажі нових будинків, на які припадає 8,1% всього ринку житла, залишаться на рівні 546 тис.

У Міністерством торгівлі також повідомили, що в порівнянні з червнем минулого року продажі нового житла зросли на 18,1%. Експерти відзначають, незважаючи на друге місячне зниження поспіль, загальне відновлення ринку житла залишається без змін. Продажі нових будинків збільшилися на 28% в Північно-Східному регіоні після зростання на 78,6% у травні. На Заході продажі впали на 11%, а на Середньому Заході зменшилися на 11,1%.

На Півдні продажі знизилися на 4,1%. Число нових будинків, доступних для продажу, збільшилася в червні на 3,4%, до 215 000, що є самий найвищим значенням з травня 2010 року. З урахуванням темпів продажів у липні, буде потрібно 5,4 місяця, щоб розпродати всі будинки. Таке значення є максимальним з листопада минулого року. Нагадаємо, в травні дане співвідношення зіставляти 4,8 місяця. Також стало відомо, що середня ціна нового будинку впала на 1,8% річних, до $ 281 800.

Завтра починається дводенне засідання Комітету з операцій на відкритому ринку Федеральної резервної системи, на якому обговорюватиметься підвищення процентних ставок. Центробанк США може дати більше інформації про свої наміри щодо підвищення процентних ставок у США.

Похожие статьи:

Новости ОбществаСША ввели санкции против главы МВД Украины

Новости ПолитикиГосдеп США: российские войска не отходят от границы с Украиной

Новости БизнесаНафта на світових ринках подорожчала

Новости БизнесаФ'ючерси на дорогоцінні метали коригуються

Новости в миреУ США під час шкільних змагань з баскетболу пролунали постріли

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети