Дві людини,які "вбили" економіку країни

1 мая 2015
2812 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article8478.jpg

Яресько та Гонтарева!!!


За час їх перебування у високих кабінетах, ми значно погіршили свій рейтинг серед позичальників з негативним прогнозом.

Наші макроекономічні показники стали ще набагато гірші, взяти хоча б той факт, що падіння ВВП України в I кварталі 2015 вже на рівні 15% в річному вимірі, а за підсумками минулого 2014 року падіння ВВП склало 7%. Ось такі темпи обвалу вони задають! А наш держборг підібрався до такого високого рівня в порівнянні з масштабами економіки України, що нам вже просто не вижити без рефінансування, отримавши найбільшу ймовірність дефолту.

Сьогодні ключове питання для Кабміну А.Яценюка: платити міжнародним кредиторам або бюджетникам? Тому пропоную Н.Яресько і народним депутатам на законодавчій основі конвертувати корпоративну зовнішню заборгованість в суверенну через систему відкритих торгів, на яких іноземні кредитори могли б обміняти корпоративні борги на єврооблігації України з погашенням в 2020-2025 роках. Цей захід заощадив би наші золотовалютні резерви, дозволив би вивільнити суттєві кошти для поточних завдань, і зробив би непотрібною підтримку не менше сотні підприємств і комерційних банків, які на перевірку можуть виявитися банкротами.

А які досягнення на внутрішньому ринку? Напередодні приходу в травні платіжок за комунальні послуги фінансово-економічному блоку Кабміну пора думати не про перспективи для монополістів, а про державні інтереси. Що робити пенсіонерам та бюджетникам, пенсії і зарплати яких дуже відстають від темпів зростання тарифів? Коли, нарешті, будуть введені стандарти надання житлово-комунальних послуг? Чи тільки уряд може і здатний відрегулювати повноваження і тарифи природних монополій? І, справді, які послуги і за скільки ми купуємо? Хто перебуває з обох сторін прилавка і що на прилавку? Наприклад, при оплаті послуг за опалення квартир, враховуються параметри комфорту чи гіга-калорії? Одні питання, на які вже довгі роки немає відповідей для населення.

Аналізуючи макроекономічні показники, легко і швидко приходиш до логічного висновку: ситуація в економіці України до приходу міністрів-іноземців була поганою, але зараз вона дуже погана, ми вже за крок від дефолту. І це не тільки моя оцінка, а й аналітиків міжнародного рейтингового агентства Standard & Poor's.

Похожие статьи:

Новости ЭкономикиДолговая кабала Украины: налоги — с бедных, доходы — для богатых

Новости ПолитикиЯресько подтвердила согласие возглавить Кабмин и назвала условия - СМИ

Новости ЭкономикиЭкс-компания Яресько стала совладельцем Rozetka.ua

Новости ЭкономикиСвітовий банк покращив прогноз щодо глобальної економіки

Новости ЭкономикиЧерез тиждень зарплати українців можуть зменшатись - експерт

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети