Головна проблема України, про яку не говорять

30 марта 2015
2583 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8034.jpg

Якось у нас склалося, що і влада, і прості українці, і політики, і експерти, дуже багато говорять про курс гривні, про реформи, яких ніхто не збирається робити, європейський вибір, на худий кінець про ціни, але тільки не про безробіття.

Хоча в ЄС і США тема безробіття найголовніша для всіх економістів і політиків. Бо тут дуже просто і ясно. Якщо зростає безробіття — економіка країни руйнується, скільки б не кричали про європейський вибір, і навпаки, якщо безробіття зменшується, значить, зростають доходи населення, отже, зростає внутрішній ринок споживання, значить все більше і більше простору для нового бізнесу.

Ось це і є створення сприятливих умов для розвитку бізнесу, а не перефарбування парканів, як думає наш уряд.

Насправді можна скільки завгодно перефарбовувати паркани і говорити безглузді слова про безглузді реформи, це ніяк не стимулюватиме і розвиватиме бізнес, а тим більше залучати закордонні інвестиції.

Внутрішній ринок споживання — ось та приманка, яка може залучати в Україну мільйони і мільярди доларів від інвесторів. Бо це дійсно цікаво і вигідно. Будь-який справжній бізнесмен, насамперед, перед тим як інвестувати гроші в країну, задає питання про ємності ринку споживання. А вже потім питає, скільки потрібно «дати на лапу, щоб вирішити питання в конторі».

Тому, поки в Україні буде велике безробіття, ні економічного підйому, ні припливу інвестицій не буде, скільки б програм до 2020 року не приймали.

Чому в Україні таке велике безробіття? Воно і раніше було не маленьке, але після Майдану виросло в рази.

По-перше, НБУ знищив велику кількість банків, серед яких цілий ряд великих банків. Як результат, лише за 2014 рік більше 100 тис. банківських працівників залишилися без роботи «завдяки» НБУ, і навряд чи зможуть знайти собі роботу найближчим часом.

Похожие статьи:

ЭкономикаСкільки безробітних в Україні?

Экономика​Ще один український банк визнаний проблемним

ЭкономикаВсі бідні українці тепер стануть і бездомними

ЭкономикаС понедельника в обращение войдут новые 100-гривневые купюры.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети