Як пережити кризу?

22 марта 2015
2320 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article7897.jpg

Українці радять не сумувати, лікуватися маслом і додавати в ополіскувач оцет.

Війна на Донбасі, і як наслідок, падіння промислового виробництва і падіння курсу національної валюти — причини кризи, яка вже більше року погіршує життя українців. З його настанням наші люди змушені змінювати своє життя, а в деяких випадках — і виживати, хто як може.

Столичний студент Денис Бутіло з приходом кризи вирішив провести експеримент: цілий місяць хлопець жив тільки на стипендію (730 грн). За його словами, все виявилося не так страшно — варто було тільки відмовитися від необдуманих витрат. «Я харчувався кашами, в які додавав моркву, цибулю і капусту. Плюс почав економити на питній воді — тут мене виручав пакетик чаю, який я заварював двічі, і вода з безкоштовного бювету, — розповідає Денис.Головне — стримувати себе від спонтанних покупок — таких, як шаурма або чіпси ». Миючі засоби Денис став вибирати подешевше, а гель для душу замінив дитячим милом. На ліках від зимових застуд теж вдалося заощадити: хворе горло студент вилікував полосканням водою зі звичайною содою, простуду — відваром з меду і лимону, а головні болі — банальною кавою.

Крім цього, Денису довелося відмовитися від походів в бари і кафе. «Цей вільний час можна використовувати для саморозвитку. Я став більше читати і досяг успіху в навчанні ». Також, за його словами, можна «ловити» різні акції — наприклад, день глядача в кінотеатрі, і ходити в безкоштовні місця (парки, виставки, лекції). «Тепер, перед тим, як щось купувати, я думаю, чи потрібна мені ця річ, чи без неї можна обійтися. Самоконтроль — насамперед », — каже Денис.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети