Кіберзлочинці можуть створювати фальшиві онлайн-транзакції

29 октября 2015
1813 просмотров Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10828.jpg

Банки не в змозі забезпечити безпечне з'єднання для всіх онлайн-платежів. Дослідження компанії B2B International спільно з Лабораторією Касперського показало, що 33% провайдерів фінансових послуг не пропонують клієнтам безпечний канал для всіх варіантів онлайн-транзакцій.

Компанії не забезпечують користувачам 100% безпеку, незважаючи на те, що 62% з них фіксують значне зростання популярності інтернет-платежів, а 50% упевнені у тому, що фінансове шахрайство в інтернеті буде тільки рости.

У ході опитування з'ясувалося, що багато банків та платіжних компаній борються за те, щоб повністю захистити себе і своїх клієнтів від кіберзлочинців. Зробити це стає все складніше на тлі того, що клієнти використовують все більше різних каналів для доступу до онлайн-платежів.

65% фінансових компаній зафіксували, що їхні клієнти використовують різні пристрої для доступу до інтернет-платежів. При цьому тільки 53% вже впровадили аутентифікацію і тільки 50% використовують спеціалізовані інструменти для боротьби з платіжним шахрайством в режимі реального часу.

В цілому тільки 67% респондентів реалізували захищене з'єднання для всіх онлайн-платежів.

Не дивно, що 48% визнають, що вони тільки знизили ризики шахрайства, замість того, щоб повністю усунути їх. Більш того, 29% упевнені, що дешевше боротися з уже виниклими інцидентами кібершахрайства, ніж будувати систему запобігання загроз.

Базові системи інтернет-захисту вже не дозволяють боротися з інтернет-шахрайством. 38% респондентів повідомили, що відрізнити незаконну транзакцію від справжньої стає все важче.

У дослідженні ІТ-безпеки брали участь 5 тис. представників різних компаній, у тому числі 131 банки і провайдери платіжних послуг з 26 країн.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиУкраїнці заборгували російським банкам 11 мільярдів доларів

Новости БизнесаВілкул доручив підконтрольним йому відомствам припинити всі платежі, крім зарплат

Новости БизнесаМежбанк закрылся ростом курса доллара

Новости Сельского хозяйстваКомпания T.S.L. получит контроль над 6 сельскохозяйственными предприятиями

Новости Сельского хозяйстваРоль банковского капитала в развитии аграрного сектора

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети