Кіберзлочинці можуть створювати фальшиві онлайн-транзакції

29 октября 2015
2569 просмотров Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10828.jpg

Банки не в змозі забезпечити безпечне з'єднання для всіх онлайн-платежів. Дослідження компанії B2B International спільно з Лабораторією Касперського показало, що 33% провайдерів фінансових послуг не пропонують клієнтам безпечний канал для всіх варіантів онлайн-транзакцій.

Компанії не забезпечують користувачам 100% безпеку, незважаючи на те, що 62% з них фіксують значне зростання популярності інтернет-платежів, а 50% упевнені у тому, що фінансове шахрайство в інтернеті буде тільки рости.

У ході опитування з'ясувалося, що багато банків та платіжних компаній борються за те, щоб повністю захистити себе і своїх клієнтів від кіберзлочинців. Зробити це стає все складніше на тлі того, що клієнти використовують все більше різних каналів для доступу до онлайн-платежів.

65% фінансових компаній зафіксували, що їхні клієнти використовують різні пристрої для доступу до інтернет-платежів. При цьому тільки 53% вже впровадили аутентифікацію і тільки 50% використовують спеціалізовані інструменти для боротьби з платіжним шахрайством в режимі реального часу.

В цілому тільки 67% респондентів реалізували захищене з'єднання для всіх онлайн-платежів.

Не дивно, що 48% визнають, що вони тільки знизили ризики шахрайства, замість того, щоб повністю усунути їх. Більш того, 29% упевнені, що дешевше боротися з уже виниклими інцидентами кібершахрайства, ніж будувати систему запобігання загроз.

Базові системи інтернет-захисту вже не дозволяють боротися з інтернет-шахрайством. 38% респондентів повідомили, що відрізнити незаконну транзакцію від справжньої стає все важче.

У дослідженні ІТ-безпеки брали участь 5 тис. представників різних компаній, у тому числі 131 банки і провайдери платіжних послуг з 26 країн.

Похожие статьи:

Новости Сельского хозяйстваРоль банковского капитала в развитии аграрного сектора

Новости БизнесаМежбанк закрылся ростом курса доллара

Новости Сельского хозяйстваКомпания T.S.L. получит контроль над 6 сельскохозяйственными предприятиями

Новости ПолитикиУкраїнці заборгували російським банкам 11 мільярдів доларів

Новости БизнесаВілкул доручив підконтрольним йому відомствам припинити всі платежі, крім зарплат

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети