Названа сфера, де на одну вакансію претендує 84 людини

3 апреля 2015
3648 просмотров Голосов: 1 Автор:Вова Шешурак
article8108.jpg

Явними лідерами і самою конкурентною професією стали юристи.

На жаль, учасникам та переможцям цього рейтингу радіти не доводиться — кількість відгуків відображає конкуренцію на ринку праці в боротьбі за жадану вакансію. Чим більше відгуків — тим більше відгукнулися на вакансію і сильніша конкуренція.На середню вакансію юриста претендують 84 фахівця, кількість відгуків за останній рік збільшилася практично в півтора рази.

На другому місці — ТОП-менеджери з 60 претендентами на вакансію (проти 42 у 2014 році). Досить популярними, але менш динамічно зростаючими є адміністративні фахівці та бухгалтери. Замикають рейтинг фахівці з продажу.

Якщо говорити про кількість вакансій в учасників рейтингу — юристи демонструють незначний приріст при загальній кількості вакансій в 1000 шт, втім, позитивна динаміка присутня у всіх учасників, крім студентів. Незважаючи на збільшення кількості вакансій, збільшується і кількість бажаючих ці вакансії зайняти, що показує зростання кількості відгуків.Кількість відгуків відображає не тільки поточну ситуацію на ринку праці.

Більше 70% працівників готові піти до конкурентів — опитування До скорочень останніх місяців і зростанню резюме і відгуків додалася більш тривала тенденція — незатребуваність фахівців у сфері юриспруденції, фінансів та інших напрямків через велику кількість випускників цих спеціальностей.Вузи випускали фахівців, назви посад яких відмінно звучали і вселяли надії батькам абітурієнтів на працевлаштування їх дітей у більш-менш стабільних грошових сферах.

Ситуація давно була нездоровою — така кількість економістів, менеджерів та юристів не потрібна була навіть позитивному ринку. Тому більшість випускників і не пробували працевлаштуватися за фахом, але ринок був готовий прийняти їх на інші посади.Тепер ситуація у всіх сферах працевлаштування не надто райдужна, і конкуренція посилилася. Але найбільш «постраждалою» є юриспруденція. Втім, залишається сподіватися на краще — навіть у юристів є позитивне зрушення в кількості вакансій.

Похожие статьи:

ЭкономикаДорога до розчарування: інфляція - 20%, падіння ВВП - 5%

ЭкономикаПенсійний фонд обіцяє не припиняти виплати пенсій

ЭкономикаВже наступного тижня почнеться падіння рубля.

Бизнес-технологииДиректор "Запоріжсталі" відкрив правду про свій комбінат

ЭкономикаГривні в найближчі місяці світить зміцнення

Комментарии (1)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети