Неприборканий ріст комунальних тарифів триває!

27 марта 2015
2350 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article7955.jpg

Згідно з рішенням Нацкомісії з регулювання енергетики та комунальних тарифів, з 1 травня підвищуються тарифи на холодну воду на 4-20% залежно від конкретного водоканалу.

Нагадаємо, що після підвищення НКРЕКУ тарифів на газ відразу ж злетіли тарифи на тепло. За заявою голови Нацбанку України Валерія Гонтарєва, українським урядом узгоджене з МВФ підвищення тарифів на газ — на 280%, на тепло — на 66%.

На думку колишнього міністра з питань ЖКГ Олексія Кучеренка, МВФ зовсім не вимагав такого різкого підвищення тарифів на газ для населення. Дійсно, в меморандумі МВФ не йдеться про підняття тарифів на газ, а лише вказується на необхідність збалансування бюджету.

Кучеренко вважає, що підвищувати тарифи на газ потрібно було по-іншому. Необхідно було, упевнений екс-міністр, в обов'язковому порядку, насамперед, забезпечити повний облік споживання газу, щоб виключити можливість крадіжки. Колишній глава комунального господарства всієї країни прямо заявляє: «Я не вірю в економічну обґрунтованість нових тарифів».

Підвищення з 1 квітня тарифів на газ, електроенергію, опалення і з 1 травня на воду на тлі стрімкого падіння рівня життя українців, обвалу гривні, зниження платоспроможності може привести тільки до подальшого катастрофічного зубожіння народу. Колишній міністр Кучеренко не виключає варіанту, що в результаті такої політики з тарифами на ЖКГ «люди, врешті-решт, прийдуть на Хрещатик».

І протестні акції народу не змусили себе довго чекати. У столиці стартувала всеукраїнська акція протесту проти підвищення тарифів на комунальні послуги. Кияни подають позови до столичних судів, вимагаючи визнати незаконним підвищення тарифів на газ для населення.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети