Незважаючи на всі проблеми які зараз в державі президент продовжує вірити у світле майбутнє.

5 апреля 2015
2143 просмотра Голосов: 1 Автор:Діма Ждовану
article8139.jpg

Голосно заявляючи про прагнення до миру, Порошенко продовжує перебудовувати українську економіку на військовий лад. Незважаючи на всі проблеми які зараз в державі президент продовжує вірити у світле майбутнє.

Перевівши український оборонпром на тризмінну роботу, президент України заявляє про те, що саме в цьому він бачить найважливіший внесок у відновленні промислового потенціалу країни, саме завдяки цьому Україна зможе впоратися з безробіттям, створивши тисячі нових робочих місць. І завдяки цьому країна зможе визволити окуповані території від загарбників і іти у ногу з часом. Розвивати всі галузі промисловості на які є такий великий потенціал.

«Ми танками і БТРами б'ємо по безробіттю», — заявив Порошенко під час огляду нової військової техніки на навчальній військовій базі в Нових Петрівцях.

«Саме танки витягнуть ослаблену Україну з глибокої прірви, в якій ми зараз задихаємось»,- із впевненістю заявив глава держави.

А в цей час економіка України продовжує свій рух вниз: зростають тарифи на тлі зниження доходів населення, реальне безробіття показує все нові рекорди, країна багато винна всім і продовжує наполягати на нових кредитах. Підприємства, які забезпечували українську економіку валютою знижують виробничу потужність.

Але Порошенко радісно продовжує говорити про «відродження промисловості через будівництво танків». Петро Олексійович свято вірить, що Україна ще стане «Державою мрії». Вірить, що «Не вмерли України ні слава, ні воля».

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети