По всій території України можуть з'явитися казино

20 октября 2015
1989 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10683.jpg

В даний час питання з легалізацією грального бізнесу в Україні залишається відкритим, проте, як вважає радник міністра економічного розвитку і торгівлі Олексій Євченко, в разі позитивної відповіді українського уряду, заклади зможуть з'явитися практично на всій території країни.

За проектом закону, місцями розміщення розважальних закладів в Україні стануть елітні готелі. Якщо поглянути на карту, стає ясно, що вони з'являться в 14 областях країни.

Кількість точок на карті, на думку Євченко, може надалі дещо зменшитися. Цьому можуть посприяти різноманітні обмеження та інші параметри, що включають необхідні для розміщення в готелі грального закладу кількість номерів, вимоги до інфраструктури, а також співвідношення житлової площі та зони для розміщення гральних закладів.

Тому, можна сказати, що незабаром українці зможуть отримати можливість не тільки безкоштовно грати в ігрові автомати, але і легально відвідувати ігрові клуби.

Нагадаємо, закон про легалізацію грального бізнесу в Україні був прийнятий на розгляд урядом у липні цього року, проте досі, чиновники не змогли дати чітких відповідей на те, коли ж він буде повністю легалізований.

На думку депутатів, які подали законопроект на розгляд, легалізація дозволить збільшити економічний потенціал держави та поповнити скарбницю, спорожнілу за період кризи.

Також дозвіл дозволить Україні залучити додаткові інвестиції, які будуть надходити до бюджету за рахунок відвідування ігрових клубів іноземними громадянами.

У свою чергу, деякі експерти побоюються легалізації даного сегменту бізнесу, зазначаючи, що цей факт зможе поставити під загрозу добробут українців.

Тому, при легалізації даного бізнесу, представниками клубів повинні будуть обов'язково введені деякі суворі обмеження для забезпечення безпеки, що включають обов'язкову перевірку віку гравців і їх психоемоційного стану.

Похожие статьи:

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети