ПриватБанку настав кінець

7 ноября 2015
4590 просмотров Голосов: 1 Автор:Алекс Сільнецький
article10950.jpg

Слідом за затриманням лідера партії «УКРОП» Геннадія Корбана удар прийшовся по провіднику всіх капіталів партії і особисто Ігоря Коломойського — «Приватбанку».

Про це пише видання Who is who.

До арешту Корбана країну покинули найближчі соратники Коломойського. До початку перебоїв в роботі банку все було відносно тихо. 4-5 листопада стали з'являтися перші повідомлення про те, що в мережі магазинів «Фуршет», що належить народному депутату Київської міськради Ігорю Баленко, по «технічним причинам» перестали приймати картки «Приватбанку».

«Станом на 7 листопада в банкоматах немає грошей — все вигребли. Багато роботодавців дали вказівку співробітникам очистити свої рахунки в цьому банку. До банкоматів шикуються черги. Отримання готівки навіть у великих відділеннях затруднено. Деякі запити затримують на два-три дні », — пише автор статті.

На думку автора, вже 8 листопада в банк буде введена тимчасова адміністрація. Примітно, що при обшуку офісу Корбана були знайдені свідчення підкупу виборців через систему «Приватбанку». Структури банку Коломойського і партії тісно пов'язані і походять з одного джерела, якому вже несолодко. Крім того, ходять чутки, що Коломойський намагається заховати свій основний капітал від західних колег.

«Але основна лінія партії зрозуміла — Коломойському кінець. За нього взялися щільно і жорстко. А постраждають в основному прості вкладники банку підприємливого дніпропетровця », — йдеться в Who is who.

Похожие статьи:

Новости ПреступностиСотрудники ПриватБанка украли из бюджета 19 млрд. гривен

Новости БизнесаВ американском рейтинге «Forbes» оказались 9 украинцев

Новости УкраиныЧерговий банк обмежив зняття готівки з карт

Новости ЭкономикиНационализация «Приватбанка»

Новости ЭкономикиГонтарева:Приватбанк исполняет все требования Нацбанка Украины

Комментарии 2

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети