Путінський рекет. Як Президент РФ тримає рубль?

24 декабря 2014
3119 просмотров Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article6451.jpg

Чому рубль почав підніматися? Російський фінансист і блогер Слава Рабинович висловився в своєму Facebook щодо нинішнього курсу рубля.

«Все, що вам треба знати про такий збудливий «відскок» рубля.

Берете значення рубля на кінець лютого. Далі дивіться на динаміку, починаючи з 3-го березня, першого робочого дня після нелегального голосування Радою Федерації про введення військ в Україну. Того дня рубль впав менше, ніж російський ринок акцій (який тоді впав на 12% за один день), тому що ЦБ спалив 12 мільярдів доларів на підтримку рубля за один день. Потім рубль тимчасово з 37, якщо не зраджує пам'ять, поліз назад до 35. Мене багато хто називав мудаком і алармістом. Шлях до 80 він проробив, звичайно, не за один день… Але мудаком виявився не я.

Зараз Путін, в особі держави (або держава в особі Путіна?), мабуть перед втечею, зайнявся посиленим державним рекетом. Він наказав компаніям, приватним російським компаніям (!!!) здавати валюту. Ось так от. Забирає валюту, змушуючи продавати половину валютної виручки. Приблизно так само, як недавно забрав Башнефть у «Системи».

При продажі доларів та купівлі рублів, долар, природно, йде вниз, а рубль — вгору. Поки компанії це роблять.

Як ви думаєте, компанії хочуть віддавати свою валюту, в той час, коли сукупний валютний корпоративний борг всіх російських компаній приблизно дорівнює 700 млрд доларів? Якби я був корпоративним скарбником з мільярдами доларів боргу, я б не продавав свою валютну виручку (бо не божевільний), а купував би ще більше доларів».

ukrop-ua.net

Похожие статьи:

Новости Экономики20 березня - курси валют

Новости БизнесаЗа підтримки РФ завтра Аксьонов ознайомить кримчан з проектом переходу на рублі

Новости БизнесаДолар на позначці 8,89 - закриття міжбанку

Новости БизнесаВ обменниках рухнул доллар

Новости в мирекриза у Росії: рубль та акції дешевшають, кредити дорожчають

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети