Росія хоче прив'язати нас до себе за допомогою газової труби

7 июня 2015
2323 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9014.jpg

Стратегія Росії по відношенню до нас була і залишається незмінною: для них успішна Україна – це кістка в горлі. Тому для запобігання подібного розвитку подій використовуються всі можливі і неможливі методи. Газовий шантаж був і залишається одним з головних інструментів в подібній політиці.

Скажу більше, політика Росії щодо України в газовій сфері, як і в будь-якій іншій, — це очевидний неоколоніалізм, тільки припудрений сучасними назвами і концепціями.

На жаль, ми досі пишаємося тим, що закуповуємо 50% газу в Росії. Але розмови про гарантії, виплати та борги автоматично зникнуть тільки тоді, коли цей показник буде нижче 20%. Поки ж ми наполовину залежні від російського газу, і подібні проблеми виникатимуть на порядку денному знову і знову.

$20-30 різниці у вартості, яку ми платимо за російський газ, — це ціна нашої енергетичної незалежності. На це треба йти, як би важко нам не було сьогодні. Але, на жаль, сьогодні ці $20-30 беруть верх.

Тому мене зовсім не дивують нові вимоги Росії. Вони будуть постійно вигадувати щось нове лише для того, щоб прив'язати нас до газової труби, і тиснути на Євросоюз тим, що Україна є неплатоспроможною, політично нестабільною і в принципі країною-невдахою. З допомогою газового шантажу Москва продовжуватиме цю лінію своєї політики.

Так що переговори щодо газу будуть дуже складними, і на них будуть впливати багато показників. Ситуація дуже мінлива.Чи піде ЄС на вимоги Росії? Це питання залишається відкритим.

Похожие статьи:

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

ОбществоПроплаченный протест шахтеров -шантаж государства со стороны Ахметова.Мустафа Наем

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети