Що буде з економікою ЄС?

20 ноября 2015
2108 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11112.jpg

Зростання економіки ЄС залежить від політичної реакції на атаки терористів, відповідальних за різанину в п'ятницю в Парижі, завдали удару в момент, коли Європа досить вразлива.

Європейська економіка демонструє зростання, але її відновлення після кризи відбувається досить повільно. Про це пише головний європейський оглядач видання The Wall Street Journal Саймон Ніксон.

На його думку, високий рівень безробіття і криза біженців викликають сумніви щодо здатності ЄС забезпечити ефективне реагування на її спільні проблеми. Тим часом, відзначає оглядач, поки неясно, як позначаться теракти на економіці Євросоюзу — чи буде значного збитку, але ситуація на ринках практично не змінилася. У якійсь мірі постраждати може туризм. Однак можливе навіть короткострокове зростання тієї ж французької економіки, адже збільшення витрат уряду у відповідь на кризу біженців може підвищити ВВП ЄС на 0,2%.

Аналогічно, додаткові державні витрати на оборону і безпеку можуть стати додатковим стимулом для зростання. Зараз, пише Ніксон, ринки будуть уважно стежити за політичною реакцією на атаки. Зокрема, чи вплинуть теракти на рейтинги популістських партій.

 

 Також сьогодні стало відомо, що Франція має намір підняти питання впровадження посиленого паспортного контролю для громадян ЄС при в'їзді / виїзді з Шенгенської зони на зустрічі міністрів країн-членів ЄС.

Похожие статьи:

Новости в миреПід Ла-Маншем зупинили рух

Новости УкраиныУкраїна звернулася з проханням цілодобово стежити за ситуацією в Криму

Политические статьиРосія вимагає від Франції грошей

Новости в мире​Франсуа Олланд заборонив міністрам користуватися мобільними телефонами

Политические статьиТерористичні контрзаходи по санкціях Заходу

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети