Шахрай Роберт Флетчер знову планує дурити українців!!!

14 апреля 2015
3342 просмотра Голосов: 0 Автор:Діма Ждовану
article8274.jpg

Скандально відомий американський бізнесмен, провідних курсів та тренінгів по успішності, наставник і вчитель бажаючих досягти успіху в бізнесі, шахрай Роберт Флетчер, повертається в Україну.

Як відомо, американський бізнесмен сумно відомий багатьом українцям. Нагадаємо, в минулому Флетчера звинувачували в шахрайстві і незаконному привласненні 60 млн гривень, якими він заволодів при здійсненні своєї діяльності на території України.

За останніми даними, шахрай знову проводить тренінги та бізнес-зустрічі в Києві, проте експерти вважають, що таким чином Флетчер прикриває свою діяльність по створенню нових фінансових пірамід, жертвами яких вже стали багато людей.

Хотілося б відзначити, що автентичному американцеві давно сподобалися країни СНД, де він під прикриттям здійснював свої різнобічні махінації.

У минулому Флетчер досить успішно залучав українців у фінансові піраміди, збираючи повні зали охочого збагатитися населення, після чого зникав, прихопивши вкладені в його проекти кошти.

За неофіційними даними, які представили органи внутрішніх справ, раніше Флетчер був затриманий при спробі покинути Україну з фальшивим паспортом.

І ось зараз відомий шахрай знову повертається в Україну — в період глибокої економічної кризи, який залишив багатьох українців без основних джерел доходу.

На думку фінансових експертів, повернення американця на український ринок передбачувано, адже, ким можна управляти легше, ніж людьми, які відчувають серйозні матеріальні труднощі і охочими примножити свій капітал ?!

Так чи інакше, фахівці не рекомендують українцям вплутуватися в сумнівні бізнес-проекти і піраміди, що вимагають вкладення фінансів для старту.

Щоб убезпечити себе від шахраїв в першу чергу необхідно перевірити справжність компанії, що запрошує на семінар або тренінг, адже організація, на законних правах здійснює такого роду діяльність, повинна бути офіційно зареєстрована. Також всі дані про місцезнаходження її центрального офісу, наявність банківського рахунку та інші обов'язкові реквізити, включаючи інформацію про сферу діяльності компанії повинні надаватися у відкритому доступі.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети