Швеція надасть Україні багатомільйонний кредит!

11 марта 2015
3424 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article7721.jpg

Швеція протягом наступних семи років виділить Україні 175 мільйонів доларів. «Підписання цієї угоди на 175 мільйонів доларів протягом семи років є продовженням серйозної допомоги», — сказав президент Петро Порошенко журналістам після зустрічі з прем'єр-міністром Швеції Стефаном Левеном сьогодні в Києві.

Україна сьогодні ввечері остаточно дізнається, чи отримає кредит від МВФ Порошенко також наголосив, що Швеція готова надати безвідсотковий кредит на 100 мільйонів доларів.

«Шановний прем'єр-міністр (прем'єр-міністр Швеції Стефан Левен) підкреслив, що уряд Швеції також ухвалив рішення про надання Україні позики в сумі 100 мільйонів доларів. Підкреслюю, що відсотки по цій позиці шведський уряд прийняв рішення взяти на себе. І це буде дуже сильна важлива участь Швеції в скоординованих діях наших найбільш надійних, найбільш твердих, послідовних прихильників, на яких ми можемо розраховувати », — сказав Порошенко. Президент також наголосив, що Україні на найближчі роки потрібно щонайменше 40 мільярдів доларів допомоги. Якщо країни та міжнародні донори виконають свої обіцянки, то такі кошти Київ отримає. Водночас у Єврокомісії говорять, що й цих грошей буде замало.

Він додав, що також домовився про кілька шведських гуманітарних вантажів.

«Я впевнений у тому, що в діяльності по запровадженню миру, у діяльності по дуже важливому питанню вирішення гуманітарної катастрофи, Швеція завжди поруч з нами. Ми домовилися про запровадження декількох гуманітарних конвоїв», — сказав Глава держави.

Похожие статьи:

ЭкономикаГривні в найближчі місяці світить зміцнення

ЭкономикаЧи потягнуть українці тарифи на ЖКГ?

ЭкономикаА чи будуть вам по кишені теперішні ціни?

ЭкономикаКупюри в тисячу гривень поки не буде

Теги: #гроші
Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети