Сьогодні ліквідували ще один банк

20 июля 2015
2461 просмотр Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9727.jpg

Національний банк України прийняв рішення про ліквідацію ще одного банку. ПАТ «Банк Київська Русь» буде визнаний неплатоспроможним і ліквідовано відповідно до постанови №460 від 16.07.2015 року. Фінансову установу в п'ятницю вже позбавили банківської ліцензії.

Прес-служба НБУ повідомила про те, що процес відкликання ліцензії був почав ще кілька місяців тому. В якості завершального рішення регулятор вирішив-таки оголосити «Банк Київська Русь» неплатоспроможним. У зв'язку з невиконанням фінансової установи без обґрунтованих причин рішення Правління Національного банку України щодо збільшення статутного капіталу цього банку був віднесений до категорії проблемних.

У зв'язку з тим, що законодавчо статутний фонд банку повинен забезпечувати повну капіталізацію компанії, а також брати участь у Фонді гарантування вкладів, керівництво фінустанови не змогло виконати вимог щодо його збільшення після проведеного аналізу активів в 2014 році. Таким чином, платоспроможність банку може вважатися недійсною.

Нагадуємо, що періодом на три місяці з 20.03.2015 до 19.06.2015 (продовжений до 19.07.2015 включно) спільним рішенням з Фондом було прийнято постанову про введення тимчасової адміністрації в «Банк Київська Русь». Проте, дана процедура не допомогла у відновленні колишнього режиму роботи. Хоча, враховуючи дану практику з середини 2014 року, жоден банк не зміг відновити свою платоспроможність, якщо вже було прийнято рішення про тимчасове адмініструванні.

Таким чином, розглянувши відповідну пропозицію Фонду, Правління Національного банку України прийняло постанову від 16.07.2015 № 460 про відкликання банківської ліцензії та ліквідації ПАТ «Банк Київська Русь» з 17 липня 2015 року.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаЧому наші ноги неприємно пахнуть?

ОбществоЧто делать если ты в драке применил нож

ОбществоЗ мовою в Україні проблем немає

Продукты питанияОткрытие нового ресторана, какие проблемы возможны

Политические статьиУ Яценюка скоро упадет рейтинг

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети