У 2020 році заробітна плата українців буде менша, ніж до Майдану

6 апреля 2015
2698 просмотров Голосов: 2 Автор:Вова Шешурак
article8156.jpg

Якщо Ви думаєте, що дуже складно дізнатися, яка буде у Вас заробітна плата в 2020 році, то Ви сильно помиляєтеся. Все дуже і дуже просто: є прогноз МВФ до 2020 року, є прогнози уряду Арсенія Яценюка, є прогнози НБУ, і ще мають бути прогнози Мінекономіки, але й цих прогнозів достатньо. А по них будь-який житель України, враховуючи існуючий стан своїх доходів і заяви уряду України про проведені реформи, зможе без проблем оцінити і спрогнозувати, яка буде у нього заробітна плата в 2020 році.

Як відомо, середня заробітна плата в Україні за підсумками 2014 склала 3480 грн або 220 доларів США за офіціальниму курсом НБУ. До Майдану середня заробітна плата була 3265 грн або 440 доларів США. Зрозуміло, що після Майдану все завалилося. Але тепер, коли уряд України проведе реформи, які нам вказали провести МВФ, і коли Україна виконає всі вимоги МВФ щодо підвищення цін і посилення фіскального тиску, в 2020 році середня заробітна плата згідно з розрахунками МВФ буде 6480 грн, або 272 доларів США. Так як МВФ вважає, що в 2020 році курс долара буде 23,8 грн. Виходить, що всі реформи МВФ, всі підвищення цін і тарифів, всі дії уряду Арсенія Яценюка щодо посилення фіскального тиску на населення і бізнес, всі дії НБУ з розвалу банківської системи, в кращому випадку приведуть тільки до того, що середня заробітна плата в Україні в 2020 буде майже в два рази нижче, ніж до Майдану в доларовому еквіваленті, і це при тому, що ціни за цей час виростуть як мінімум в 3, а то і 4 рази. Дійсно, заради цього варто було робити Майдан, і заради цього варто проводити псевдореформи.

Чому так виходить, що фактично, навіть у разі виконання всіх вимог МВФ в кінцевому підсумку українці будуть жити гірше, ніж до Майдану? Багато в тому, що реформи МВФ нічого спільного не мають з доходами населення України. Усі реформи та рекомендації МВФ, це скоріше експеримент розумненьких американських хлопчиків над черговою країною-жертвою. Бо головна мета реформ МВФ, якщо читати їх Меморандум, це зниження дефіциту держбюджету до рівня нижче 3% до ВВП. Але якщо запитати фахівців МВФ, яку вигоду простий українець отримає від того, що дефіцит держбюджету буде 3, а не 4 або 5%, то крім звичайних безглуздих слів про макроекономічну стабілізацію та збалансованість економічних показників навряд чи можна буде щось почути. Головна мета МВФ, це просто погратися з економікою України, поставити свій безглуздий експеримент, а потім кинути їх, як це вони зробили з Грецією, а раніше з Аргентиною, Угорщиною, Ірландією, Мексикою, Бразилією. За останні тридцять років жодного разу поради МВФ не давали позитивного результату. Тільки коли МВФ кидала країну на свавілля, вона починала нормально вибудовувати економіку і оживати. Тому не все ще втрачено. Як тільки Україна, а точніше уряд України, позбутися опіки МВФ, можна очікувати реального зростання економіки і доходів населення. Тому ще є надія, що в 2023 році заробітна плата в Україні повернеться до рівня 2013 року в доларовому еквіваленті. Залишилася справа за малим — припинити слухати диваків з МВФ і почати жити своєю головою. А то так і будемо сидіти в злиднях і чекати чергову подачку від МВФ.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети