У РФ почалось падіння рубля

7 апреля 2015
2303 просмотра Голосов: 1 Автор:Вова Шешурак
article8179.jpg

Рубль продовжує підсилювати зростання на Московській біржі: долар впав нижче 55 рублів вперше з грудня на тлі активізації спекулятивних покупок.

Долар впав на ЕТС до 54,963 рубля, що відповідає зниженню на 52,5 копійки до попереднього закриття. Євро знизився в цей момент до 59,695 рубля, втративши 90 копійок.

В ході торгів в останні дні долар і євро регулярно оновлюють мінімуми року: раніше днем євро вперше з листопада 2014 року впав нижче 60 рублів і в подальшому закріпився нижче вказаного рівня.

Як підрахували експерти, з 13 березня долар знизився до рубля на 12,1%, євро — на 8,5%. Ключовими чинниками зростання рубля в ці тижні є стабілізація світових цін нафти, переважаючий позитивний настрій на ринках капіталу, а також відсутність передумов до нового витка геополітичної напруженості.

Травневі ф'ючерси на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures подешевшали на $ 0,34 (0,58%) — до $ 57,78 за барель. Котирування ф'ючерсів на нафту WTI на травень на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі опустилася до цього часу на $ 0,45 (0,86%) — до $ 51,69 за барель.

Додатковим чинником зростання рубля є успішність використання стратегій carry trade з рублем, вважають аналітики.

Глава Банку Росії Ельвіра Набіулліна пояснила зміцнення російської валюти сукупністю чинників. «На наш погляд, зміцнення курсу відбулося в силу дії низки чинників: це стабілізація цін на нафту, завершення піку виплат за зовнішніми боргами, більш рівномірний продаж валютної виручки експортерами, безумовно, підвищення нами ключової ставки і розвиток інструментів валютного рефінансування», — сказала вона.

«Ніякого штучного» затиснення «ліквідності немає», — підкреслила глава ЦБ.

Набіулліна також заявила, що ринку не варто чекати від ЦБ програми кількісного пом'якшення, оскільки це може призвести до відтоку капіталу і розігнати інфляцію.

Похожие статьи:

ЭкономикаПенсійний фонд обіцяє не припиняти виплати пенсій

Бизнес-технологииДиректор "Запоріжсталі" відкрив правду про свій комбінат

ЭкономикаДорога до розчарування: інфляція - 20%, падіння ВВП - 5%

ЭкономикаВже наступного тижня почнеться падіння рубля.

ЭкономикаГривні в найближчі місяці світить зміцнення

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети