У Росії продовжує падати промислове виробництво

17 июня 2015
2173 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9192.jpg

У травні промислове виробництво в Росії не тільки продовжило падіння — вже четвертий місяць поспіль, але ще і поглибилось. Про це стало відомо з офіційного повідомлення російських статистиків, тоді як Путін не так давно переконував громадськість, що пік економічного спаду в Росії вже пройдений.

Як повідомив сьогодні Росстат, обсяг промислового виробництва в Росії за підсумками травня 2015 року впав у річному обчисленні на 5,5%. Такого значного падіння не було з жовтня 2009 року.

Порівняно з квітнем 2015 року показник впав на 1,4%. У квітні ж падіння промвиробництва в РФ становила в річному обчисленні 4,5%.

Користуючись нагодою, із задоволенням нагадаю, що російський президент Путін нещодавно збрехав, що пік спаду економіки РФ вже пройдений, хоча пізніше в російському уряді спростували цю його брехню.

Втім, як я розповідав і доводив раніше на конкретних прикладах, Путін бреше своєму народові постійно. Причому, бреше нахабно і цинічно, та ще й не тільки з соціально-економічних питань, а і по всім іншим.

А 15 травня ще і перший віце-прем'єр Росії Шувалов заявляв, що російська економіка не перебуває в кризі. Найгірший сценарій не реалізувався, Шувалов запевнив, тому пора переходити до «порядку розвитку».

Хоча до кінця місяця він вже був змушений визнати, що помилявся. Зокрема, на зустрічі з президентом 27 травня Шувалов вже повідомив, що уряд оцінює останні статистичні відомості про стан російської економіки як «невтішні».

Зазначу, що про показники промвиробництва в травні в Україні наш Держкомстат повідомить тільки 18 числа. Але ось сьогоднішні статистичні показники по деяких інших сфер української економіки показали поліпшення в порівнянні з квітневими значеннями.

Похожие статьи:

Новости Украины​В Україні навала проплачених людей з РФ і Придністров'я. Це фактично оголошена війна, - голова СБУ

Новости Преступности​У ДНР пересварилися і не можуть вирішити «чи оголошувати війну Україні»

Политические статьиСША зобов'язалися не кидати Україну - «Washington Post»

Политические статьи​США впевнені, що за кривавими подіями в Одесі стоїть Москва

Новости ПолитикиЯнукович збирається до Путіна - адміністрація президента

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети