У що вкладати кошти, якщо не в банки?

2 июня 2015
2924 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8938.jpg

Одна з особливостей української економіки полягає в тому, що економічна криза супроводжується значними втратами в банківському секторі. У такій ситуації логічним бачиться наступне питання: у що вкладати кошти, якщо не в банки?

Нерухомість

Людям, у яких є значні заощадження у доларах чи євро, в середині 2015 року вигідно вкладати в нерухомість — так як її вартість в іноземній валюті значно знизилася.

Потім, під час подальшого зростання економіки одними з перших почнуть зростати ціни на нерухомість — інвесторам через кілька років це принесе значний прибуток.

Крім того, весь період від покупки нерухомості до її продажу вона буде приносити рентний дохід. Саме тому даний вид інвестицій — один з найбільш вигідних.

Вкладення в цінні папери

Найбільш вигідний момент для інвестицій у цінні папери — період, коли ринок досяг дна. У цей час вартість цінних паперів дуже низька — а вкладення в них можуть у майбутньому принести гарний прибуток.

Приклад тому — зміна індексу Української Біржі у 2009-2010 роках (тобто під час відновлення від кризи 2008-2009 років):

Вкладення в цінні метали

Даний тип інвестицій у даний час навряд чи принесе хороший прибуток. Наприклад, ціна золота останні два з половиною роки в доларах знижується. І немає гарантії, що вартість жовтого металу не повернеться незабаром до рівня 1996-2004 років, який був в три-чотири рази нижче (у доларах), ніж зараз.

Похожие статьи:

ОбществоЯк заробляти гроші на YouTube?

ОбществоЯк вести сімейний бюджет при нерегулярному заробітку?

IT-ТехнологииЯк заробити на продукції Apple?

ОбществоУкраїнці більше витрачають, ніж заробляють

Бизнес-технологииЯк заробити на коментарях в інтернеті

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети