Україна може повторити долю Німеччини!?

24 марта 2015
2636 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article7923.jpg

Завдання номер один для України — побудувати нормальну економіку. Про це в ексклюзивному інтерв'ю розповів експерт аналітичної групи Geostrategy Володимир Денисюк.


За словами нашого співрозмовника, завдання України сьогодні — настільки змінитися економічно, щоб люди самі «лізли через паркани», як свого часу в Західний Берлін. І лізли не так на окуповані території, а в Україну.

«У нас достатньо ресурсів і можливостей, щоб за допомогою засобів, які нам дають європейці і американці, стати процвітаючою країною. Тоді до нас спокійно повернеться Донбас, зникнуть їх сепаратисти і бойовики. Може, до нас навіть приєднається частина російської території. Але для цього ми повинні побудувати в Україні «Західну Німеччину», а на окупованих територіях повинна бути «Східна Німеччина», — зазначає Володимир Денисюк.

«Наше завдання номер один — побудувати тут нормальну економіку, тоді люди потихенько будуть приїжджати з південного сходу, знаходити тут роботу. Люди ж працьовиті, їм потрібно просто дати можливість працювати на українській території. І так поступово зміниться ситуація на сході. Ніхто ж не поїде з Росії працювати на Донбас — у них своїх «Донбасів» вистачає, причому таких же розвалених. Так що економіка — це питання номер один. Будемо вірити, що років через десять все так і повернеться в нормальне русло », — додає експерт.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети