Українці масово оформляють субсидії

17 апреля 2015
4443 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8320.jpg

Українці оформляють субсидії. Бланки заяв та декларацій — вже приходять поштою. Але самостійно заповнити і відправити їх — можуть далеко не всі. Більшість звертається за роз'ясненнями в управління соцзахисту — там шикуються черги. Як працює обіцяна спрощена система субсидій, — сьогодні перевіряли чиновники.

Самотня пенсіонерка Раїса Пилипівна прийшла оформляти субсидію. Дуже хвилюється, щоб встигнути вчасно подати документи. Інакше після подорожчання комуналки їй просто нічим буде платити.

«Моя пенсія 1,5 тисячі — дуже маленька, щоб оплатити такі, майбутні, так скажемо, поки ми їх не бачили, ці платежі. От треба заповнити цю заяву, його прислали додому, але, так скажемо, трохи складно», — говорить мешканка Києва Раїса Галаган.

Кому складно заповнити заяву та декларацію про доходи для отримання субсидії — допомагають фахівці. У районних управліннях праці та соцзахисту кожен з них приймає близько 45 осіб за день! Ажіотаж — з початку тижня.

«Для того, щоб заповнити цю заяву та декларацію, людина приносить паспорт, ідентифікаційний номер та квитанції. Для чого квитанції? Тому що потрібно вказати номери особових рахунків і назву організації. Якщо це газова контора — значить газову контору», — говорить фахівець прийому громадян управління праці та соцзахисту Солом'янського району Києва Оксана Пастушенко.

«Якщо хтось неправильно вказав свій дохід, але він сказав, що у нього є квитанція, штрафів не буде. Тільки якщо людина приховала дохід припустимо, за депозитами, ось тоді будуть штрафувати і знімати в подвійному розмірі її субсидію», — каже головний спеціаліст відділу субсидій Управління праці та соцзахисту Солом'янського району Наталія Воронцова.

Заповнені самостійно документи приймають і поштою. А консультацію обіцяють давати по телефону гарячих ліній, які створили у всіх областях. Як вони працюють сьогодні, перевіряв на засіданні уряду прем'єр Арсеній Яценюк. Додзвонився з третього разу — анонімно.

«Ви можете дати мені відповідь на питання, як заповнити заяву про призначення житлової субсидії?» — Каже прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

Відповіддю прем'єр залишився задоволений. Мер Києва Віталій Кличко сьогодні теж перевіряв, чи немає складнощів з оформленням субсидій. Відвідав одне зі столичних райуправлінь праці та соцзахисту. Начальниця зізналася, що їй не вистачає рук.

«Дуже просимо Вас, якщо є така можливість, збільшити, на час здійснення і впровадження цього проекту, цієї програми по житлових субсидіях кількість саме працівників. — Наскільки збільшити потрібно? — На 20 відсотків», — говорить начальниця.

Хто вже отримував субсидії в цьому опалювальному сезоні, — тому подавати ніяких документів не потрібно. Оформлять автоматично.

Похожие статьи:

Новости УкраиныУкраїнці стали більше заробляти

Новости ОбществаПосилюється перевірка реєстрації українців за місцем проживання -Указ Президента

ЭкономикаДуже скоро українці почнуть платити податки по-європейськи

Новости в мире​Євросоюз додав до списку на санкції ще декількох українців

ОбществоВсе більше держав Шенгенської зони відмовляють українцям у візах

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети