Українці шокували США

26 июля 2015
2404 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9828.jpg

Відкриваючи для себе Україну, американські бізнесмени виявляють все більший і більший інтерес, пише на порталі НВ заступник голови Адміністрації Президента України Дмитро Шимків.

Минулого тижня у Вашингтоні відбулася велика міжнародна конференція US — Ukraine Business Forum. Це перша подія такого масштабу, спрямована на формування бізнес-відносин між Україною та США. Ми відкриваємо Україну світові і демонструємо її можливості.

На форум приїхала ціла делегація топових українських чиновників на чолі з прем'єром. Без удаваної скромності можу сказати, що американці були вкрай здивовані. Ніколи раніше півтора десятка міністрів, дипломатів та держслужбовців вищого рангу, які вільно розмовляють англійською, не працювали так ретельно над побудовою довірчих відносин з американським бізнесом. Не влаштовували десятки зустрічей до пізньої ночі. Чи не намагалися зрозуміти реальні проблеми інвесторів і, головне, допомогти з їх вирішенням.

«Ваші попередники, якщо і приїжджали на міжнародні форуми, то відвідували пару зустрічей, а потім їхали відпочивати», — сміялися американці в кулуарах.

Можливо, попередники просто не розуміли сенсу подібних заходів. І правда — до чого це постійне спілкування? Нескінченні зустрічі, що не приносять миттєвого результату? Вислуховування скарг підприємців, які не можуть працювати в нашій країні через відсутність підтримки?

Я можу відповісти. Головна мета такого спілкування — побудова довірчих відносин.

Америка — країна підприємців, можливостей і довіри. Угоди тут можуть скріплюватися потиском руки, якщо партнери довіряють один одному. Але на українському ринку багато з них вже встигли обпектися. Манера управління і регулювання ринків у нашій країні ніколи не була прозорою. І, як наслідок, нам не довіряли.

Зараз, відкриваючи для себе Україну, американські бізнесмени виявляють все більший і більший інтерес. Ми — один з найбільших у Європі споживчих ринків, майданчик для розвитку аграрних компаній, володарі унікальних аерокосмічних технологій і величезного інтелектуального потенціалу.

Нам вдалося привернути інтерес до прийдешньої приватизації. Інвестори розпитували про інфраструктурні проекти, аграрних, IT і телекомунікаційних компаніях.

Похожие статьи:

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Новости в миреШок: У Росії зійшло три сонця

Образование и наукаВ Коста-Ріці сталось диво

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети