Українська економіка починає рости

17 июня 2015
1593 просмотра Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9193.jpg

Сьогоднішні статистичні зведення з економічних фронтів України знову вселили деякий оптимізм. Не у всіх, але у більшості сферах української економіки у травні відбулося покращення показників порівняно з квітнем.

Зокрема, поглибився спад в травні 2015 року лише в сільському господарстві (з статистичних даних, уже відомих на сьогоднішній день). За січень-квітень падіння обсягів сільгоспвиробництва становило 4,8%, а за січень-травень цей показник зріс до мінус 5,4%.

Натомість сьогоднішні дані Держкомстату з роздрібної торгівлі та транспорту в травні, навпаки, виглядають краще квітневих показників.

Так, якщо за перші чотири місяці роздрібна торгівля скоротилася в порівнянні з АППГ на 25,3%, то за січень-травень темпи падіння сповільнилися до мінус 24,7%.

Вантажообіг у січні-квітні демонстрував падіння на 20,4%, а в січні-травні — на 19,0%. Також сповільнилися темпи спаду пасажирообороту — за січень-квітень було мінус 11,0%, за п'ять місяців стало мінус 10,0%.

Дуже хочеться сподіватися, що не засмутять також цифри по будівництву і промисловості в травні, які стануть відомі завтра-післязавтра.

Хочу пояснити, чому я в першому реченні вжив слово «знову». Справа в тому, що в березні поточного року в промисловості та багатьох інших сферах української економіки вже відзначалося уповільнення темпів падіння — у зв'язку з чим я висловив припущення, що економіка України почала відштовхуватися від дна. Але потім у квітні ситуація погіршилася.

Так що тепер спроба номер два…

Похожие статьи:

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети