Українська економіка починає рости

17 июня 2015
1549 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9193.jpg

Сьогоднішні статистичні зведення з економічних фронтів України знову вселили деякий оптимізм. Не у всіх, але у більшості сферах української економіки у травні відбулося покращення показників порівняно з квітнем.

Зокрема, поглибився спад в травні 2015 року лише в сільському господарстві (з статистичних даних, уже відомих на сьогоднішній день). За січень-квітень падіння обсягів сільгоспвиробництва становило 4,8%, а за січень-травень цей показник зріс до мінус 5,4%.

Натомість сьогоднішні дані Держкомстату з роздрібної торгівлі та транспорту в травні, навпаки, виглядають краще квітневих показників.

Так, якщо за перші чотири місяці роздрібна торгівля скоротилася в порівнянні з АППГ на 25,3%, то за січень-травень темпи падіння сповільнилися до мінус 24,7%.

Вантажообіг у січні-квітні демонстрував падіння на 20,4%, а в січні-травні — на 19,0%. Також сповільнилися темпи спаду пасажирообороту — за січень-квітень було мінус 11,0%, за п'ять місяців стало мінус 10,0%.

Дуже хочеться сподіватися, що не засмутять також цифри по будівництву і промисловості в травні, які стануть відомі завтра-післязавтра.

Хочу пояснити, чому я в першому реченні вжив слово «знову». Справа в тому, що в березні поточного року в промисловості та багатьох інших сферах української економіки вже відзначалося уповільнення темпів падіння — у зв'язку з чим я висловив припущення, що економіка України почала відштовхуватися від дна. Але потім у квітні ситуація погіршилася.

Так що тепер спроба номер два…

Похожие статьи:

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети