В якій області платять найбільшу заробітню плату?

30 июля 2015
2356 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9886.jpg

Аналітики порталу rabota .ua склали рейтинг за середніми заробітними платами, які пропонують у різних регіонах України. Журналісти спробували підтвердити або спростувати популярні твердження — наприклад, що в західних регіонах зарплати нижчі, або в мільйонниках зарплати більші. Отже, дивимося на отримані дані.

Середні зарплати з вакансій, розміщених на rabota.ua у 2015 році, по регіонах

На першому місці по заробітних платах, природно, Київ. І, підтверджуючи друге твердження, до п'ятірки лідерів увійшли в більшості своїй міста-мільйонники. Тільки Дніпропетровськ посів шосте місце, пропустивши вперед Закарпатську область. Саме вона допомагає спростувати перше твердження — представники західних областей розташувалися в першій половині рейтингу, і дві з них увійшли до п'ятірки лідерів.

З цікавих закономірностей — незважаючи на беззастережне лідерство Києва в середніх заробітних платах, Київська область знаходиться у другій десятці, її результат майже на третину нижчий столичних зарплат.

З несподіванок — дев'яте місце у Донецькій області — вакансій, зі зрозумілих причин, там не дуже багато. Херсонська та Волинська область, незважаючи на різне географічне положення і специфіку, збіглися за середньою заробітною платою буквально до копійки.

Найнижча зарплата — у Сумській області — вона навіть не дотягує до 4000 грн. Велика частина сумських вакансій — продаж і торгівля, але заробітні плати невеликі, можливо, через те, що роботодавці скептично оцінюють обсяги ринку Сумської області.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети