В якій області платять найбільшу заробітню плату?

30 июля 2015
2327 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9886.jpg

Аналітики порталу rabota .ua склали рейтинг за середніми заробітними платами, які пропонують у різних регіонах України. Журналісти спробували підтвердити або спростувати популярні твердження — наприклад, що в західних регіонах зарплати нижчі, або в мільйонниках зарплати більші. Отже, дивимося на отримані дані.

Середні зарплати з вакансій, розміщених на rabota.ua у 2015 році, по регіонах

На першому місці по заробітних платах, природно, Київ. І, підтверджуючи друге твердження, до п'ятірки лідерів увійшли в більшості своїй міста-мільйонники. Тільки Дніпропетровськ посів шосте місце, пропустивши вперед Закарпатську область. Саме вона допомагає спростувати перше твердження — представники західних областей розташувалися в першій половині рейтингу, і дві з них увійшли до п'ятірки лідерів.

З цікавих закономірностей — незважаючи на беззастережне лідерство Києва в середніх заробітних платах, Київська область знаходиться у другій десятці, її результат майже на третину нижчий столичних зарплат.

З несподіванок — дев'яте місце у Донецькій області — вакансій, зі зрозумілих причин, там не дуже багато. Херсонська та Волинська область, незважаючи на різне географічне положення і специфіку, збіглися за середньою заробітною платою буквально до копійки.

Найнижча зарплата — у Сумській області — вона навіть не дотягує до 4000 грн. Велика частина сумських вакансій — продаж і торгівля, але заробітні плати невеликі, можливо, через те, що роботодавці скептично оцінюють обсяги ринку Сумської області.

Похожие статьи:

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети