Всі бідні українці тепер стануть і бездомними

30 марта 2015
2549 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8027.jpg

Отримавши перший транш від МВФ, українська влада почала посилювати умови виживання громадян, посилаючись на договір з МВФ.

А це звільнення 230000 лікарів, вчителів та працівників соціальних служб; це і різке підвищення всіх тарифів (в 6-7 разів) в умовах глибокої економічної рецесії.

Черговим Ноу-Хау стало рішення уряду про виселення боржників з оплати комунальних послуг. З ініціативи «слуг народу» з Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, населенню достатньо мати заборгованість по квартплаті в 10000 гривень, і тебе рішенням суду викидають на вулицю. З урахуванням нинішніх тарифів — це один опалювальний сезон середньостатистичної «двушки»!

Правда перед цим повідомлять, почекають 90 днів і передадуть борг колекторам, паралельно обклавши пенею в 3% за несвоєчасність оплати. У мешканців відбиратимуть нерухомість і землю! Ми розуміємо, що квартиру, будинок або землю реалізують за безцінь, створивши ще одну корупційну схему, а мешканців викинуть на вулицю.

Мінрегіон коментує це, як вимушену міру з порятунку комунальних підприємств, перед якими борги населення збільшилися до 13.5 млрд гривень. А вимушена міра уряду щодо недопущення вимирання власного народу через тотальне збіднення населення, внаслідок бездарної соціально-економічної політики, не передбачена?

Людей, які тепер живуть за межею бідності, створеної державою — більше половини населення країни!

Як можна при пенсії та зарплати 1200-1500 гривень розраховуватися по комунальних платежах, порівнянними з усією пенсією або заробітною платою? А харчуватися повітрям або йти красти?

Знову «відзначилася» і глава Національного банку, яка підтримала ініціативу виселення, як міру щодо зміцнення банківської системи через забезпечення кредитів майном. Краще б вона не видавала рефінансування направо і наліво, тим самим девальвувавши гривню в кілька разів і знищивши підприємництво в країні.

Похожие статьи:

Экономика​Ще один український банк визнаний проблемним

ЭкономикаГоловна проблема України, про яку не говорять

ЭкономикаСкільки безробітних в Україні?

Теги: #шок, #криза
Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети