Запаси золота і цінних некольорових металів демонструють вражаючі тенденції до зниження!

2 апреля 2015
1676 просмотров Голосов: 0 Автор:Діма Ждовану
article8088.jpg

Показники видобутку золота в Росії за попередній рік зросли майже на 10%, склавши 272 тонни дорогоцінного металу, в результаті чого Росія зайняла другий рядок рейтингу за обсягом його видобутку в світі.

Проте останнім часом запаси золота і цінних некольорових металів демонструють вражаючі тенденції до зниження.

Джерела видобутку золота щомісяця знижуються на 0,22%, міді та нікелю — на 0,70% і 0,87%, відповідно, що дає їм шанс проіснувати в земних надрах не довше ніж найближчі 40 років.

Поєднання дуже низькій концентрації металів у земній корі і невеликої кількості якісних родовищ означає, що деякі з них скоро можуть стати недоступними для видобутку ", — відзначає аналітик Goldman Sachs Юджин Кінг.

Разом з ресурсами дорогоцінного металлопрома очікується зниження пропозиції на ринку товарів, з них вироблених, зокрема, в ювелірній та будівельної галузі.

Goldman Sachs прогнозує, що світові показники видобутку золота, міді, нікелю і платини вже цього року можуть показати рекордно низькі обсяги. Аналітики впевнені, що вже зараз необхідно шукати альтернативні способи заміщення цих металів, щоб зберегти наявні цінні ресурси.

Теги: #золото
Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети