​Близько 40% жителів Південної Кореї робили пластичну операцію

20 июля 2015
1951 просмотр Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9731.jpg

Близько 40% жителів Південної Кореї, які розміняли третій десяток, вже проходили через яку-небудь косметичну операцію. До такого висновку прийшли дослідники з лабораторії UnivTomorrow Research Laboratory for the Twenties (UTRLT).

Вчені довільно відібрали 459 громадян Південної Кореї, які переступили через 20-річчя. З них 38,1% вже проходили через яку-небудь пластичну хірургію. У цій групі 46,9% проводили порожнинні операції, а 44% — інвазивні процедури. Найбільш популярною причиною для звернення в клініку краси була… заздрість до зовнішності інших людей, на яку послалися 36,3% всіх опитаних.

Ще 18,7% пацієнтів звернулися до послуг хірургів за порадою своїх знайомих. З усіх жінок 17,4% проводили пластичні операції через існуючу в країні «дискримінацію з приводу зовнішності», в той час як 16,3% чоловіків пройшли через пластику, оскільки їм було важко влаштовувати особисте життя.

Більше 60% респондентів, які відвідали клініки краси, висловили задоволення отриманими результатами. 72,6% з них заявили, що пластика допомогла підвищити їхню впевненість у собі. 51,4% стверджують, що клініки краси зміцнили їхні стосунки з коханою людиною. 48,6% пластичні хірурги допомогли у пошуку партнерів, а 44,6% сприяли успішному пошуку нової роботи.

63% взяли участь в опитуванні назвали очі головною областю, яка потребує пластичної хірургії, ще 61,3% вибрали ніс, а 38% — підборіддя. Автори дослідження були здивовані тим, що корейців найчастіше штовхає в клініки краси банальна заздрість, а також спроби налагодити особисте життя або знайти роботу. Сьогодні в Південній Кореї існує справжній культ пластичної зовнішності.

Похожие статьи:

ОбществоМаріуполь потрапить під "заборонену" зону

IT-ТехнологииAndroid 6.0 Marshmallow вийшов для LG G4

Здоровье и медицинаКорейські вчені створили універсальні ліки від Сніду, Еболи і MERS

IT-ТехнологииПхеньян без интеренета

ОбществоНад Бангкоком пролетів великий метеорит

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети