​До чого сняться тварини?

10 июня 2015
7020 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9074.jpg

Нерідко персонажами наших снів стають різні тварини. Зрозуміло, це неспроста! Будь-яка тварина асоціюється в нашій свідомості з певними поняттями та якостями. А оскільки наша підсвідомість вміє передчувати майбутнє, то і породжує образи, витлумачивши які, можна передбачити, що вас чекає в найближчий час, і навіть отримати рекомендації, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Якщо вам сняться корови, вівці або коні, які мирно пасуться на галявині, це обіцяє спокій і матеріальне благополуччя. А ось якщо тварина намагається на вас напасти — значить, ви відчуваєте перед кимось почуття провини, злитеся або внутрішньо протестуєте проти якихось заборон. Бачити голодуючих звірів у давнину вважалося не до добра — це пророкувало неврожай і занепад.

Бики символізують працю і сільське господарство. Якщо бик з'явився вам у сні, можливо, це означає, що вам необхідно покинути місто і «повернутися до природи». Принаймні, вам слід на час залишити роботу і гарненько відпочити.

Слони пов'язані з пам'яттю. Якщо вам сниться слон, то ви можете згадати щось давно і міцно забуте.

Вам приснилася собака? Якщо вона веде себе як справжній «друг людини», тобто доброзичливо виляє хвостом, це передрікає корисні знайомства і міцні дружні відносини. Якщо ж собака гавкає або гарчить, будьте готові до серйозного конфлікту або навіть до скандалу.

Інший представник родини собачих, вовк — навпаки, символізує самотність. Якщо вам сниться цей звір, можливо, вам не вистачає в житті кохання та опори? Якщо навколо вас уві сні багато вовків, це може свідчити про те, що ви постійно боретеся за виживання (наприклад, з конкурентами).

Кішку традиційно вважають магічним символом. Тому, якщо вам приснилася кішка, при вирішенні життєво важливих проблем прислухайтеся до своєї інтуїції.

Щури, за традицією, завжди асоціюються з негативом. Зазвичай щур у сні передвіщає хвороби і невдачі. Але якщо вам сняться власні домашні улюбленці-гризуни, сновидіння може мати зовсім інше, «благополучне» тлумачення.

Зустрічаються різні тлумачення снів про змій. Останні можуть бути провісниками як нещастя, так і благополуччя. Все дуже просто: якщо ви панічно боїтеся цих істот, то сон з їх участю не обіцяє нічого хорошого. Якщо ж ви без страху ставитеся до змій, до того ж, уві сні вони нікому не завдають шкоди, то, швидше за все, знайдете «зміїні» якості: мудрість і спокій, досягнете гармонії з собою і навколишнім світом.

Як правило, люди, яким у сні привиділися комахи, заздалегідь впевнені в тому, що це — до біди або невдач. Але не варто впадати в паніку! Здавна комаху вважали символом сексуального потягу. Можливо, ви відчуваєте сексуальний інтерес до якоїсь людини, але самі собі побоюєтеся в цьому зізнатися?

Комахи уві сні розповзаються в різні боки? Можливо, у вас є таємні думки або бажання, яким ви не даєте вирватися назовні?

Головне — прислухайтеся до самих себе. І тоді зрозумієте, чому вам приснилася та чи інша тварина.

Похожие статьи:

ОбществоУ Тбілісі загинуло більше 300 тварин із зоопарку

ОбществоТварини теж люблять самогубство

ОбществоБездомні тварини з Донбасу «біжать» на Дніпропетровщину

ОбществоНайдорожчі подарунки, які робили власники своїм домашнім улюбленцям

Здоровье и медицинаДомашні тварини лікують безліч хвороб

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети