Інтернет лікує депресію у старшого покоління.

21 марта 2015
2381 просмотр Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article7869.jpg

Дослідники повідомили, що користування інтернетом на цілих 30% знижує кількість депресій серед літніх людей. Залишається тільки навчити пенсіонерів основам поводження з комп'ютером.

Американські вчені з Державного університету Мічигану встановили, що чим активніше літні люди користуються інтернетом, тим рідше у них відзначається депресія. Інтернет розсуває кордони, розширює спілкування, дозволяє відкрити для себе багато нового, завести друзів і просто заповнити дозвілля чимось цікавим.

А основною причиною депресії у людей похилого віку є самотність. На жаль, перегляд телевізора мало скрашує дозвілля, так як це різновид пасивного відпочинку. Що до інтернету, то він значно більш активно залучає людей до спілкування.

6 років учені спостерігали за життям тисяч американців, які вийшли на пенсію. Виявилося, що користування інтернетом на 30% знижує вірогідність розвитку депресії у літніх людей. «Це дуже значні цифри, — говорить автор дослідження Шелія Коттен. — Даний ефект пояснюється тим, що літні люди продовжують активно спілкуватися, залишатися на зв'язку через соціальні мережі, вони не відчувають себе самотніми».

Особливо потужний позитивний вплив зазначався на літніх людей, які жили повністю ізольовано — без подружжя або інших родичів. У цьому випадку їх ризики стати жертвами депресії були максимальними, але інтернет забезпечував надійну профілактику.

Єдине, що не дозволяє поки активно використовувати результати дослідження на практиці, так цей той факт, що більшість літніх людей не дружать ні з інтернетом, ні з комп'ютером, вважаючи все це занадто складною наукою. А курси комп'ютерної грамотності для пенсіонерів розвинені дуже слабо

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети