​Існує кілька причин виникнення неприємного запаху з рота

7 мая 2015
2717 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article8553.jpg

Існує кілька причин виникнення неприємного запаху з рота.

Найпростіша з них — вживання їжі з різким запахом (часник, сир, цибуля і т.п.), але цей запах не страшний, оскільки через незначний час після вживання таких продуктів він зникає.

Більшість людей з тих, які курять також страждають від неприємного запаху з рота. Нікотин, смола та інші речовини, що містяться в тютюновому димі, накопичуються на зубах і м'яких тканинах рота (яснах, щічних тканинах, язику). Крім того, куріння зневоднює тканини рота, через це страждає зволожуюча і дезинфікуюча дія слини, яка знищує і змиває бактерії і продукти їх життєдіяльності. У людей, які курять частіше виникають проблеми, пов'язані із захворюваннями пародонту (хвороба ясен).

Алкоголь посилює сухість слизової оболонки порожнини рота і сприяє активному розмноженню мікроорганізмів. Тому проблему неприємного запаху алкоголь підсилює.

У більшості випадках виникнення неприємного запаху пов'язане зі станом ротової порожнини: захворюванням зубів, ясен, залишками їжі і бактеріями, що розвиваються в ній.

Серед інших джерел неприємного запаху стоматологи відзначають заразні захворювання носових пазух і дихальних шляхів, захворювання печінки і навіть раку, туберкульозу та сифілісу.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаЛечение чесночным и луковым соками.

ОбществоЖахливі дані виявилися в американській школі

Здоровье и медицинаПричини дитячого ожиріння

Здоровье и медицинаКартопля небезпечна для життя

Здоровье и медицинаЧому наші ноги неприємно пахнуть?

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети