​Вчені довели шкоду телевізора для немовлят

6 мая 2015
4299 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8543.jpg

Вчені довели шкоду телевізора для немовлят

Нещодавно Американські вчені довели, що діти, які з дитячого віку постійно дивляться телевізор вже до 14 місяців значно відстають у розвитку від своїх однолітків. Відхилення у таких малюків спостерігаються і в психічному і в розумовому розвитку. Такі невтішні висновки фахівці зробили на основі вивчення 259 сімей.

Американські вчені визначили, що вже при досягненні 14 місяців діти, які постійно дивляться телевізор, особливо, програми, призначені для дорослих, практично на третину відстають у розвитку від однолітків, які раніше взагалі не підходили до екрану телевізора. Головним чином, як визначили фахівці, у таких дітей страждають мовні навички. Вчені також зазначили, що, ймовірно, такими наслідками зумовлений не сам факт перегляду телевізора, а тим, що, як правило, разом з маленькою дитиною телевізор дивляться його батьки. При цьому батьки не приділяють належної уваги своєму малюкові і його розвитку. Вони ігнорують розвиваючі ігри та вправи, часом навіть забуваючи про елементарне спілкування зі своїми маленькими дітьми.

Примітний той факт, що така ситуація спостерігалася і в сім'ях з низьким, і в сім'ях високим достатком, де батьки зазвичай більше часу приділяють вихованню та освіті своїх дітей. Як визначили вчені, в перші два роки життя маленької дитини телевізор не виконує зовсім ніякої освітньої функції. Навпаки перегляд телевізора лише уповільнює розумовий розвиток дитини. До того ж дитячі передачі, створювані спеціально для малюків такого ніжного віку, за словами фахівців абсолютно нічого не змінюють. Перегляд навіть таких передач абсолютно не несе жодної позитивної інформації для вашої дитини.

Тому, дорогі батьки, якщо ви хочете, щоб ваша дитина розвивалась відповідно до свого віку і навіть випереджала своїх однолітків, не дивіться разом з нею телевізор, а краще приділіть їй більше часу. Навіть проста розмова з малюком буде для неї кориснішою і вже, повірте, на всі 100% приємнішою, ніж будь-яка, навіть сама цікава, передача.

Похожие статьи:

ОбществоПорнографія руйнує ваш мозок

Здоровье и медицинаЧи корисно вживати алкоголь

Здоровье и медицинаКава допомагає спалювати жир

Здоровье и медицинаВузькі джинси можуть серйозно пошкодити нерви і м'язи

Здоровье и медицина7 здорових продуктів, які можуть зробити вас товстими

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети