Алкоголь і спорт: чи можна поєднувати?

16 апреля 2015
4975 просмотров Голосов: 1 Автор:Вова Шешурак
article8304.jpg

Ви хочете серйозно зайнятися фітнесом, але аж ніяк не маєте наміру відмовлятися від так вами улюбленого пива або вина. Ви впевнені, що тренування принесуть вам користь?

В загальному, про сумісність алкоголю та спорту найчастіше замислюються професійні спортсмени, адже для них перемога на змаганнях — не примха, а мета тренувань. А алкоголь, як відомо, знижує силу, швидкість, витривалість і координацію, тобто, знижує спортивні показники, без яких не домогтися успіху.

У вас же мета занять фітнесом зовсім інша. Ви хочете схуднути, бути у відмінній формі, не хворіти — і далі за списком. І потім: ви ж не зловживаєте. Так, чарочку-другу після тренування.

Якщо головна мета ваших занять — схуднення, то пам'ятайте, що алкоголь досить висококалорійний. Так, в 100 г солодкого лікеру міститься цілих 350 ккал, а в коньяку, горілки або віскі — близько 250. Виходить, що для спалювання додаткової порції калорій вам доведеться залишитися в спортзалі ще на годинку-другу.

Крім того, через зниження реакції ваш ризик отримання травм при тренуванні виростає в 2 рази в порівнянні з тими хто не вживає алкоголь. До речі, значне погіршення реакції зберігається протягом декількох годин після прийому спиртного, так що навіть якщо ви вдень в офісі випили келих вина на честь колеги, краще ввечері на тренування не йти.

Ви віддаєте перевагу силовим навантаження? Майте на увазі, що на ранок після випивки ефект від тренування буде нижчим на 10-11%.

Для того щоб організм встиг відновитися після рясного вживання алкоголю, йому може знадобитися кілька днів. Тому, збираючись випити пару чарочок в компанії друзів, не плануйте відвідування тренувань на найближчі кілька днів.

Під час занять спортом серце працює в посиленому режимі, що вкрай негативно для людини, яка напередодні перебрала зі спиртним. Ви ризикуєте не тільки не стати здоровішими від фітнесу, але й придбати додаткові проблеми зі здоров'ям.

Похожие статьи:

Новости УкраиныВ Черкассах стали «Плечом к Плечу» звезды спорта, культуры и губернатор

ОбществоСкрытые возможности человека. Реальные факты!

Новости СпортаЛох приносит Германии первое "золото"

Новости ОбществаФітнес центр СПОРТЛЕНД дурить українських клієнтів

Здоровье и медицинаЩо найкраще знімає стрес?

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети