Алкоголь викликає рак грудей

10 сентября 2015
1768 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10287.jpg

Рак грудей у жінок на даний момент вважається одним з найпоширеніших захворювань.

Вчені тривалий час вивчають причини виникнення раку грудей у жінок і з кожним новим дослідженням виявляють нові провокатори даного захворювання. В останньому дослідженні медики дійшли висновку, що вживання спиртних напоїв жінкою дітородного віку збільшує її шанси стати онкохворою майже на 15% з усього числа решти жінок.

Більш того, чим більше дівчина випиває спиртного, тим сильніше вона піддана ризику отримати рак грудей через деякий час. Вся справа в тому, що в алкогольних напоях містяться канцерогенні речовини, які стають провідниками для ракових клітин, власне тому вживання спиртного призводить до онкології.

Всіма улюблене пиво та слабоалкогольні напої є провокаторами розвитку доброякісних пухлин або вузликових новоутворень в грудях. Спиртне міцніше, а точніше, зловживання міцним алкоголем, призводить до утворення ракових клітин у молочних залозах. Вчені вважають, що такому ризику схильні дівчата, які ще не встигли стати мамами, а єдиним рятуючим фактором для них буде тривале грудне вигодовування своєї дитини, але в сучасному суспільстві, на жаль, новоспечені мами відмовляються годувати дітей грудним молоком, в наслідок чого лише подвоюють свої шанси на онкологію.

Зараз у суспільстві культивується вживання спиртного і більшість чоловіків не відмовляють собі в задоволенні пропустити чарочку-другу, але найстрашніше, що жінки п'ють не менше. Майбутні і новоспечені мами не упускають шансу випити пляшку пива на прогулянці зі своєю дитиною, при чому вони зовсім не замислюються про те, що самостійно гублять своє життя і здоров'я, не кажучи вже про неправильний приклад для зростаючого покоління.

Багато хто не погодяться з ученими і будуть продовжувати «розслаблятися» після важкого дня, проведеного зі своїм чадом, за допомогою пива та слабоалкогольних напоїв, а на святах не відмовлять собі в чарці коньяка або горілки. Недивний вже і той факт, що навіть виношуючи під серцем дитину, жінка дозволяє собі пити вино, так би мовити, для здоров'я. Насправді, глибока помилка і незнання серйозних наслідків призводить жінку до онколога на прийом, рано чи пізно, але це трапляється.

Похожие статьи:

ПроисшествияУкраинские паспорта в Крыму забирают или рвут

Новости УкраиныЩодня в Україні від раку помирають 239 людей - Бахтеєва

Новости КультурыУ Жанны Фриске - рак!

Новости о ЗдоровьеВитамин убивающий Рак

Здоровье и медицинаЕда и вода из пластиковой посуды приводит к раку

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети