Американка вилікувала рак власною сечою

1 июля 2015
2458 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9441.jpg

У 2006 році у мешканки Колорадо Керрі Стіл (Carrie Steele) діагностували аневризму судин головного мозку. У американки з'явився страх перед ремісією меланоми, від чого вона зважилася на альтернативні методи лікування смертельної недуги.

Після двох років страшних головних болів і страху померти від раку Керрі наснився сон, в якому вона пила власну сечу, як цілющий еліксир. Прокинувшись, жінка вирішила, що все це було неспроста, і сон був віщим. Вона почала вивчати всю доступну їй інформацію про уринотерапію. Керрі читала про приголомшливі результати виключно альтернативного методу лікування, і нарешті зважилася.

«Я прикинула всі „за“ і „проти“, і „за“ виявилося набагато більше. Так, в кінці кінців, потрібно було просто подолати неприємність і огиду, от і все», — розповідає жінка. І вона подолала, Кері стала перекидати по склянці власної урини в день для того, щоб на власному досвіді перевірити, чи вона корисна і чудова, як про неї пишуть.

З 2008 року Керрі Стіл не приймає ніяких зміцнювальних препаратів, крім власного продукту життєдіяльності організму, і стверджує, що болі зникли, і рак не повернувся.

«Знаєте, моє чудодійні „ліки“ іноді бувають солоним на смак, іноді у них сливовий фруктовий присмак і навіть шампанського. Ммм, дайте-но подумати, ось ще буває лимонний», — ділиться своїми спостереженнями та органолептичними властивостями урини Керрі.

Керрі навіть хоче запустити власний відеоканал, де вона могла б викладати своєрідні навчальні відеолекції про користь уринотерапії, про правила вживання сечі та іншу пізнавальну інформацію.

Місіс Стіл навіть брала участь в американському телешоу, де відкрито говорила про свою щиру любов до уринотерапії. Правда, після того, як її лікуючий лікар попередив жінку, що в сечі можуть міститися токсичні речовини, які, таким чином, виводяться з організму, Керрі відмовилася від своєї щоденної звички, але ненадовго. Кілька місяців потому, болі знову повернулися, і жінці довелося знову звернутися за допомогою до своїх чудодійних «ліків», які вона не тільки п'є, але навіть ще й чистить сечею зуби для більшого ефекту.

Похожие статьи:

Новости КультурыУ Жанны Фриске - рак!

ПроисшествияУкраинские паспорта в Крыму забирают или рвут

Здоровье и медицинаЕда и вода из пластиковой посуды приводит к раку

Здоровье и медицинаСеча допоможе визначити у вас рак

Новости УкраиныЩодня в Україні від раку помирають 239 людей - Бахтеєва

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети