Анорексія охоплює підлітків

22 октября 2015
2631 просмотр Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10703.jpg

Кількість дівчаток-підлітків, госпіталізованих з розладами харчової поведінки, подвоїлася за останні три роки, показує статистика.

За 2013-2014 рр. тільки в британські клініки надійшло тисячу шістсот п'ятьдесят-шість юних пацієнток у віці від 0 до 19 років, що страждають розладами харчової поведінки. За 2010-2011 рр. подібних випадків було зареєстровано 840.

Центр також представив дані, що демонструють, що дівчатка у віці від 15 до 19 років більш ніж в два рази частіше звертаються за психологічною допомогою, ніж хлопчики такого ж віку, хоча їх залученість в проблемі настільки ж висока як і у представниць прекрасної статі.

Нервова анорексія, нервова булімія і переїдання очолюють списки психологічних розладів серед підлітків обох статей. В цілому за період 2013-2014 рр. з різними психологічними розладами було госпіталізовано 34 '000 дівчат та 16000 хлопців.

До списку причин збільшення кількості випадків розвитку розладів харчової поведінки, на ряду з модельним бізнесом і рекламою, учені додали загальний доступ до мобільних телефонів. За їхніми словами, можливість постійного доступу до фотографій знаменитостей є одним з головних факторів спотвореного сприйняття краси і її стандартів.

Похожие статьи:

ОбществоДва підлітки із США нагодували бомжів гамбургерами

Здоровье и медицинаПричини дитячого ожиріння

Здоровье и медицинаПрищі можуть з'явитись і в 30 років

IT-ТехнологииПідлітки обожнюють iPhone

Здоровье и медицинаАгресивних підлітків потрібно давати на танці

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети