Біологічні добавки дуже шкідливі для здоров'я

27 октября 2015
2656 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10768.jpg

Авторитетне медичне видання «Новий Англійський медичний журнал» (New England Journal медицини) опублікував шокуючі результати дослідження групи співробітників американського Центру з контролю і профілактики захворювань під керівництвом доктора Ендрю Геллера.

Багато хто з нас досі вважає БАДи нешкідливим рослинним продуктом суцільним з вітамінів, мінералів і мікроелементів. Однак їх прийом здатний викликати дуже несприятливі наслідки.

Американські дослідники CDC вирішили наочно продемонструвати наскільки небезпечний може бути прийом харчових добавок для людей різного віку, включаючи дітей і літніх. За період з 2004 по 2013 рік було проаналізовані дані 63 відділень екстреної допомоги США.

За цей час кількість БАДів на американському ринку зросла з 4 до 20 000 найменувань. За цей же період до 27 000 пацієнтів щорічно зверталися в «швидку допомогу» через побічної дії БАДів.

Майже 23000 жителів Сполучених Штатів Америки за минулий рік зверталися за невідкладною допомогою після прийому БАДів через розвиток різних небажаних ефектів. Більше 2 тисяч пацієнтів доводиться госпіталізувати щороку, так як патології, які розвиваються на тлі прийому харчових добавок занадто серйозні. 72% з них хотіли скинути вагу або набрати м'язову масу, а тепер страждають аритмією та іншими симптомами серцево-судинних ускладнень, пов'язаними з вживанням БАДів. У 37% епізодів за допомогою зверталися літні пацієнти, що приймали харчові добавки. Причиною звернення найчастіше була задуха або дисфагія.

Похожие статьи:

Новости о ЗдоровьеМинистерство здравоохранения разрешило частным клиникам выдавать больничные

Здоровье и медицинаУ Харкові пройде Всеукраїнська тренінг-программа для лікарів

Здоровье и медицинаСовременная медицина продливает жизнь человеку

Новости в миреУ Хорватії понад 300 працівників медицини притягнуті до суду за корупцію

Здоровье и медицинаПолезности брокколи

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети