Чи варто приймати "метан"?

16 сентября 2015
16620 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10327.jpg

Метан, будучи стероїдом, здатний надавати згубний вплив на організм людини, але його можна уникнути, якщо детальніше ознайомитися з деякими особливостями його застосування.

Всі ті, хто нарощують м'язову масу з використанням синтетичних препаратів, напевно не з чуток знайомі з «метаном» і не раз його використовували. Але мало хто з них цікавився правилами прийому даного препарату, його впливом на організм, частіше піддався стереотипу: «буду робити як усі».

Офіційною назвою метану є «метандростенолон», і він не завжди позитивно впливає на організм людини. Сьогодні про нього вже сказано не мало, можна відшукати більше десятка режимів його прийому, але не всі вони є правильними, хоча багато хто вибирає перший-ліпший.

Чому саме «метан»?

Більшість з тих, хто вперше зважився почати нарощувати м'язову масу за допомогою стероїдів, в першу чергу зупиняються на «метані». Пояснюється це трьома причинами, які тісно пов'язані з особливостями самого препарату.

Причина перша — «метан» розповсюджується в таблетках і є набагато зручнішим для застосування, ніж ін'єкція. Хоча дане твердження носить психологічний характер. Велика частина противників хімії, вважають, що ін'єкція тут ніщо інше, як препарат, що швидко розвиває наркотичну залежність у людини. Насправді все зовсім не так. Будь то ін'єкція, будь то таблетки — всі вони працюють однаковим способом і розрізняються лише методом введення в всередину організму.

Причина друга — широка популярність «метану» і його доступність. Багато новачків в даній справі, запитавши у товариша з досвідом про який-небудь сильнодіючий препарат, у відповідь часто чують «метандростенолон» і, відповідно, зупиняють на ньому вибір. Але через незнання в першу чергу шкодять самі собі.

Причина третя — вартість «метану». Сьогодні він є одним з найдоступніших стероїдів на ринку. Хоча тут є зворотний бік медалі. Незважаючи на невисоку ціну місячного курсу (до 15 доларів), ніхто не враховує той факт, що після тривалого прийому препарату доведеться зайнятися реабілітацією організму. «Метан» робить негативний вплив на печінку і її потрібно підтримати захисними, більш дорогими препаратами, що спричинить за собою додаткові витрати. Та й набрану м'язову масу теж необхідно утримувати, приймаючи кальцій і калій.

Невелике попередження для новачків

Перед тим, як почати описувати спосіб прийому такого стероїду як «метан», необхідно підвести висновок всьому вищесказаному: «Потрібно утриматися від даного препарату новачкам, проконсультувавшись з фахівцями та підібравши для початку щось більш відповідне і менш сильнодіюче.

Якщо вибір зроблено, варто вживати його в міру, паралельно приймаючи препарати, що допомагають знизити згубний його вплив на печінку і здоров'я в цілому ». Ні одна м'язова маса не стане компенсацією тих хвороб, які можуть бути отримані після надмірного застосування стероїдів.

Як правильно приймати «метан»?

Прийом «метану» за принципом піраміди, якого дотримуються багато, приносить мало ефекту. Спочатку, безумовно, результат може виявитися більш ніж очікуваним, але незабаром організм почне звикати до препарату та його вплив зведеться нанівець (такий варіант не є задовільним і після нього про подальше використання «метану» можна буде забути зовсім).

До слова, спосіб піраміди, коли доза препарату постійно нарощується, а потім знову зменшується, використовувався в далекій давнині щоб організм звикав до отрути і не сприймав її.

Як правильно приймати «метан»? Приймати «метандростенолон» необхідно в стабільних дозах, а періодичність та час прийому повинні встановлюватися біологічними ритмами людини. Найбільш оптимальними часовими проміжками вживання стероїду є періоди з 7 до 9 ранку і з 19 до 21 вечора, коли у чоловіків збільшується в крові концентрація тестостерону.

Якщо життя людини ведеться не за нормованим графіком (наприклад позмінно), необхідно розробляти свій власний підхід прийому, проконсультувавшись з професіоналом і лікарем.

Біологічних ритмів дотримуватися необхідно в обов'язковому порядку, щоб вплив на гормональний фон було стабілізовано як з боку штучних, так і з боку природних чинників.

Дворазова схема прийому «метану» в перші місяці виявляється менш ефективною, хоч і не дозволяє домогтися того результату, який буде видно при чотириразовому застосуванні. Від неї не потрібно відмовлятися, оскільки велика частота вживання хімічного препарату стане причиною звикання вже через кілька тижнів. Такий курс абсолютно не має ніякого сенсу.

Тепер трохи про можливі дози прийому «метану». Добовою оптимальною дозою є чотири-п'ять таблеток або 20-25 мг. Курс повинен тривати від 3-х до 4-х тижнів, після чого рекомендується його на час призупинити, щоб не викликати звикання і прочистити печінку. Протягом місяця періоду навряд чи встигнуть з'явитися побічні ефекти.

У першу чергу беруться до уваги особливості організму приймаючого, і якщо щось йому не подобається, дозу рекомендується знизити, якщо і це не допомогло — від даного стероїду доведеться відмовитися зовсім.

Незнання об'єктивної інформації часто породжують чимало міфів, які витають над вживанням «метану». Деякі з них нешкідливі, а деякі навпаки — можуть істотно зіпсувати здоров'я організму.

Хтось якось запропонував препарат розчиняти в рослинному маслі і так його випивати. Таким чином стероїд буде надходити в кров з кишечника, а не зі шлунка і тим самим мине портальну вену, не надаючи ніякого негативного впливу на печінку. Даний міф розвіюється медиками дуже просто: все, що є в крові, обов'язково потрапить в печінку, яким би чином не було туди занесено. Позитивним моментом є наявність рослинного масла, яке перешкоджає розкладанню шлунковим соком «метану» і більша його частина піде за призначенням.

Хтось якось порадив не ковтати таблетки з препаратом, а намагатися повністю розсмоктувати. І тут знову аргумент, описаний у першому міфі: метан, потрапляючи в кров через судини рота практично не надаючи згубного впливу на печінку. Але з думкою медиків вже встигли познайомитися все: печінка — це фільтр, і через нього обов'язково пройде все те, що мається на крові, неважливо яким шляхом.

Втім, деякі медики радять розсмоктувати метан, щоб більша його частина не доходила до шлунка, не потрапляла під дію шлункового соку, де вона розкладається, і використовувалася за призначенням, стимулюючи ріст м'язової маси.

Якщо перші два міфи згубний тиск не збільшать, то третій цілком здатний. За інструкцією, прийом «метану» необхідно здійснювати перед їжею.

Багато радять, що якщо він викликає болі в животі, режим вживання варто поміняти і додавати стероїд безпосередньо в їжу. Ні в якому разі не можна таким чином чинити.

Якщо препарат почав викликати больові реакції, перше, що потрібно зробити — відмовитися від нього зовсім.

Організм краще знає себе і якщо він його не сприйняв, нічого з цим не поробиш. До того ж, прийом «метану» з їжею уповільнює процес його надходження в кров.

Висновок

«Метан», безумовно, небезпечний для організму людини, але його правильний прийом навряд чи зможе завдати істотної шкоди і змусить шкодувати про вибір. Під час всього курсу і після нього потрібно ретельно стежити за тим, як поводиться печінка і приймати додаткові заходи, спрямовані на нормалізацію її роботи.

Все вищеописане є не більш ніж рекомендацією щодо застосування «метану», але ні в якому разі не правилом — вони для кожного повинні встановлюватися індивідуально з урахуванням особливостей людини.

Перед застосуванням рекомендується запитати пораду не тільки у досвідченого товариша, але й скористатися консультацією лікаря, пройти обстеження і вирішити — зупинитися на даному стероїді чи все таки підібрати щось інше, нехай не настільки ефективне, але менш згубне.

Слід дотримуватися правила: «Важливіше наявності м'язової маси є здоров'я». Не треба змушувати організм, якщо він чинить опір, краще надати йому право вибирати.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиУкраїна інтенсивно випускає свій газ у повітря

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети