Чим зайнятись, щоб не впасти в депресію?

1 июля 2015
5359 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9443.jpg

Вчені вважають, що деякі захоплення здатні внести в життя радість і позитив.

Коли людина чимось зайнята, йому ніколи нудьгувати, тому ні про які депресії і мови бути не може. Психологи наполягають на тому, щоб кожна людина знайшла себе в якомусь певному занятті (хобі), яке буде приносити йому позитивні емоції і задоволення.

Чим треба займатися, щоб не впадати в депресію:

1. Танцюйте. Професійно чи просто вдома — це зовсім не має значення для вашої психіки. Танці розвивають фізичну силу, знімають нервове напруження, відновлюють після стресів і так далі.

2. Вивчайте іноземні мови. Самі вдома ви можете вивчити будь-яку мову, яку тільки захочете. По-перше, це крок до самовдосконалення, по-друге, ефективний спосіб відволіктися від побуту і буденної суєти.

3. Медитуйте. Медитація є швидким способом позбутися від стресів і заспокоїтися. Виділіть для себе 10-15 хвилин в день, сядьте зручніше, абстрагуйтеся від зовнішнього світу і переглянете свій день. Проаналізуйте, чому сталася та чи інша подія, зробіть висновки і більше не повторюйте помилок, якщо вони мали місце бути.

4. Читайте улюблені книги. Вибирайте завжди щось захоплююче з нових творів тих авторів, які вам дуже подобаються. Читання допоможе вам усамітнитися, побути на самоті і «прожити» життя разом з героями твору.

5. В'яжіть або конструюйте щось, в залежності від того жінка ви чи чоловік. Зосередившись на одному з цих занять ви ніколи не засумуєте, а вже про депресії і думок не буде.

6. Перетворіть спорт в хобі. Наприклад, завітайте на бокс або самбо, де вас навчать новим технікам. В спарингу з суперником у вас з'являється колосальна можливість виплеснути злість і позбутися від накопичених образ. Після тренування ви відчуєте легкість і свободу, якої раніше вам не вистачало для гармонії з собою.

7. Почніть вести щоденник, а ще краще блог, який зможуть читати багато людей, а не тільки ви самі. Записи в блозі — відмінна можливість дізнатися себе з боку і подивитися на описану ситуацію іншими очима. Депресія, в основному, з'являється через те, що людина залишається на самоті, вона нікому не потрібна. А тут ви можете поділитися своїми переживаннями з тисячами людей, які, можливо, будуть залишати свої коментарі, де окреслять свою думку. В блозі створюється практично живе спілкування, яке благотворно позначиться на вашому психічному здоров'ї.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаЯк в своєму житті досягти чогось більшого?

ОбществоРанок повинен бути особливим

ОбществоАйбомбінг. Порадуй перехожих!

ОбществоШість слів котрі не дають нам бути щасливими

Туризм и путешествияПоїздки за кордон шкідливі для здоров'я

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети