Чоловіки можуть страждати після пологів

27 ноября 2015
1417 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11195.jpg

Австралійські вчені провели експеримент, в ході якого вдалося з'ясувати, що від післяпологової депресії можуть страждати представники як жіночої, так і чоловічої статі. Як з'ясувалося, післяродова депресія властива не тільки жінкам, а й чоловікам. Це явище дає знати про себе як у період вагітності, так і після пологів, а страждає від нього, в середньому, кожен десятий чоловік. Автори експерименту пояснюють, що народження дитини вимагає внесення серйозних змін у спосіб життя батьків, а тому стресові ситуації в даний період — це цілком прийнятно.

Виняток становлять ті випадки, коли так звана «післяродова депресія» протікає протягом занадто тривалого періоду, а також заважає батькам у повсякденному житті.

Відзначається також, що безпосереднім чином вагітність пов'язана саме з матусями, а тому батьки часто відчувають себе обділеними, а адже вони також потребують підтримки оточуючих їх людей.

Крім того, їх занепокоєння викликають і фінансові проблеми цього періоду.

 

Як правило, чоловіча післяродова депресія проявляється не занадто явним чином — у вигляді рясного потовиділення, прискореного серцебиття, зниження апетиту, а також порушення режиму сну.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаШоколадний батончик знижує ризик виникнення інсульту у чоловіків

ОбществоБути лисим модно

Образование и наукаВ майбутньому не буде чоловіків

ОбществоЧому чоловіки не хочуть платити аліменти?

Женский разделЯк подобатись чоловікам?

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети