Чому ми не можемо бути щасливими?

24 августа 2015
3469 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10146.jpg

Ми звикли накопичувати в душі старі образи, нереалізовані мрії, заздрість

Часто ми самі, того не усвідомлюючи, наносимо собі шкоду негативним ставленням до життя. Ми звикли накопичувати в душі тяжкий вантаж старі образи, нереалізовані мрії, заздрість, і це не дає нам жити щасливо і успішно. А адже щасливими нас роблять не зовнішні обставини, а внутрішній стан, позитивне сприйняття людей і світу навколо. Що ж заважає нам жити повноцінно і вільно?

Залежність від чужої думки

Ми часто чинимо зовсім не так, як хочемо насправді, тільки тому, що нас хвилює думка оточуючих. Життя з оглядкою на інших заважає людині реалізуватися в будь-якому віці, не дозволяє бути самим собою. Крім того, часто чужу думку буває продиктовано елементарною заздрістю або злістю. Своє єдине життя потрібно проживати так, як велить серце, а не так як бачать його оточуючі. Право вирішувати, як вам жити і якими бути, належить тільки вам.

Заздрість, порівнювання себе з іншими

Перефразовуючи відому приказку, можна сказати: добре те, чого у нас немає. Людині властиво завжди хотіти більшого, проте це не привід заздрити більш успішним сусідам, приятелям або знайомим. Ми чомусь помічаємо тільки те, що в інших краще, абсолютно ігноруючи негативні сторони чужого життя. Порівнювання себе з іншими — заняття невдячне і безглузде. Подумайте краще про свої досягнення і успіхи, про своїх близьких, для яких ви найпотрібніша і незамінна людина, і ви обов'язково відчуєте себе набагато щасливішими.

Життя в минулому замість справжнього

Як часто ми перебираємо миті свого життя, немов пожовклі фотографії. Намагаємося подумки потрапити в минуле, сперечаємося з тими, кого вже немає, доводимо щось тим, з ким розлучилися багато років тому. Все це як би виключає нас з реальності, і ми продовжуємо жити в минулому. Ми втрачаємо відчуття справжнього моменту, втрачаємо те, що могло б доставити нам радість, дозволило б відчути, що ми потрібні саме тут і зараз.

Минуле — в минулому, і виправити в ньому вже нічого не можна. Постарайтеся змінити те, що можна, в сьогоденні, і ви побачите, як в кращу сторону зміниться і ваше життя.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаЛюди від 30 років менш щасливі, ніж колись

Здоровье и медицинаЛюди з вищою освітою щасливіші за інших

ОбществоЯк стати щасливішим і добре себе почувати

ОбществоЩастя залежить від грошей

Здоровье и медицинаЯк стати щасливим?

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети