Чому народжуються недоношені діти?

11 июня 2015
12032 просмотра Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9101.jpg

В яку пору року найчастіше народжуються недоношені діти? Відкриття вчених

Причинами народження недоношених малюків зацікавилися вчені відразу двох країн: Ізраїлю і США. Проаналізувавши безліч пологів вони прийшли до одностайної думки, що винними в передчасних пологах найчастіше є саме погодні умови.

Фахівці Гарвардського Університету і Університету Бен-Гуріона прийшли до висновків, що вплив високих температур на майбутню маму створює парниковий ефект. Він і стає причиною того, що влітку народжується багато недоношених малюків і дітей з малою вагою. Так, вчені взяли до уваги, що на доношеність дитини впливають багато медичних факторів і показників, але після аналізу декількох десятків тисяч пологів виявилося, що в літній час, в порівнянні з холодною порою року, і в період інтенсивної спеки кількість передчасних пологів збільшується.

Для того, щоб вивести цей показник, ученим довелося простудіювати анкети пологів за 8 років (з 2000 по 2008 р. р.) в штаті Массачусетс, США.

Фахівці університетів радять майбутнім мамам, які перебувають у групі ризику народження недоношеної дитини, у спеку переїжджати в зони з прохолодним кліматом. Крім того, незрозуміло, чи можна ототожнювати це дослідження з іншими країнами. Адже подібного аналізу пологів у Африці, наприклад, не проводилося.

Свої результати і висновки вчені опублікували в журналі Environmental Health Perspectives.

Похожие статьи:

Новости в миреУ США під час шкільних змагань з баскетболу пролунали постріли

Новости ОбществаСША ввели санкции против главы МВД Украины

Новости БизнесаФ'ючерси на дорогоцінні метали коригуються

Новости БизнесаНафта на світових ринках подорожчала

Новости ПолитикиГосдеп США: российские войска не отходят от границы с Украиной

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети