Чому нас болять коліна?

8 сентября 2015
2502 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10255.jpg

Експерти розповіли, чому можуть хворіти коліна і як попередити появу болю.

Для того, щоб визначити, що з вашими колінами і чому вони болять, необов'язково відразу бігти до лікаря. Ви можете самостійно діагностувати у себе те чи інше захворювання колінного суглоба, виходячи з симптомів, які у вас з'явилися. Лікувати коліна, звичайно ж, потрібно тільки пославшись на рекомендації досвідченого ортопеда, а профілактичні заходи більш, ніж доступні і щоб їх виконувати вам не знадобиться бігати щодня на прийом до лікаря.

Які бувають причини і захворювання колін, що викликають біль при ходьбі і в спокійному стані:

1. Найпоширеніше захворювання — остеоартроз, яке виникає найчастіше через нестачу змащувальної рідини в суглобах. А причинами даного захворювання є зайве фізичне навантаження на ноги і велика вага, тому заходами профілактики остеоартрозу є схуднення і зменшення фізичних навантажень, по можливості ви повинні більше відпочивати, використовувати охолоджуючі крему для лікування суглобів і харчуватися спеціальними продуктами, які будуть корисні вам і вашим колінам,

2. Ослаблення стінок судин призводить до того, що в колінних суглобах сповільнюється кровообіг і, як наслідок, з'являються тягнучі ниючі болі в колінах. Профілактика в даному випадку така — ввести в раціон харчування продукти, які здатні зміцнити стінки судин, а також вивести зайвий холестерин, що перешкоджає накопиченню корисних речовин в судинах.

3. У той час, коли ви лежите на дивані після роботи або сидите за столом протягом усього дня, у ваших колінах застоюється кров, тому повернувшись додому, ви можете відчути біль в області колінних суглобів, при чому через деякий час біль перетвориться на хронічне нездужання. Щоб уникнути настільки неприємного явища, вам потрібно почати рухатися при першому ж зручному випадку. Наприклад, з'явилася вільна хвилинка — встаньте зі столу або з дивана, пострибайте на місці, просто пройдіться і так далі.

4. Неправильний раціон харчування може призвести до того, що у вас будуть боліти не тільки коліна, а й інші суглоби, а також хребет. Харчування має бути збалансованим, вам життєво необхідно їсти продукти, багаті кальцієм і колагеном, інакше проблем не уникнути.

5. Травми, які ви отримали кілька років тому, можуть дати про себе знати в будь-який момент, але в такому випадку вирішити вашу проблему і зняти біль зможе тільки лікуючий лікар, який знає історію вашої травми і те, що зараз потрібно для нормального самопочуття.

Похожие статьи:

Женский раздел​З чим пов'язана біль в грудях?

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети