Чому не можна їсти морозиво?

12 июня 2015
6441 просмотр Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9116.jpg

Легке морозиво — це морозиво, від якого не товстіють. Тобто з мінімальною кількістю жирів і цукру. Але при цьому смачне. Так, але завдяки чому воно зберігає свої смакові якості?

Відповідь на це питання просте: виробники морозива, не бажаючи втрачати величезну цільову аудиторію — жінок, стурбованих своєю талією, прибирають з морозива натуральні, але дуже калорійні інгредієнти і замінюють їх штучними. Або рослинними інгредієнтами, наприклад, пальмовою олією.

Легке морозиво навантажує печінку

З чого складається морозиво? Основні компоненти: молоко, цукор, жир. Іноді — шоколад і всілякі добавки — родзинки, горішки, джем. На перший погляд, зробити морозиво менш калорійним при такому підборі інгредієнтів — завдання з області фантастики. Але ми жителі 21 століття! І наука давно вже багато фантазії зробила дійсністю. Не підвела вона і на цей раз, запропонувавши «гідну заміну натуральним продуктам.

Найчастіше — пальмове та кокосове масло, яке з величезною працею перетравлюється навіть абсолютно здоровим шлунково-кишковим трактом. А якщо є хоч найменша проблема з органами травлення — працює міною уповільненої дії, чекаючи того часу, коли можна буде активізувати гастрит або виразку у всій їх красі.

Прибираючи з морозива тваринні жири, виробники змушені додавати в ласощі щось інше, яке може скріпляти всі компоненти морозива і тримати продукт в цілісному стані. Що приходить на допомогу? Крохмаль. Причому дуже часто — модифікований.

У легкому морозиві замість цукру — цукрозамінники. Тобто речовини, які дуже сильно перевантажують печінку. І сприяють накопиченню в організмі „поганого“ холестерину. А це — проблеми з судинами (варикоз), серцево-судинні захворювання.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаЦукор може зіпсувати настрій

Женский разделЯк забрати мішки під очима?

Здоровье и медицинаВагітним категорично заборонено пити холодний чай

Здоровье и медицинаПять продуктов, которые помогают быстрее сжечь жир на животе

Продукты питанияВ Україні вже почав дорожчати цукор

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети