Чому споживання м'яса таке ж шкідливе, як куріння

20 марта 2014
16607 просмотров Голосов: 0 Автор:Евген Скил
article4251.jpg

Після 50 років краще відмовитися від біфштекса, пише Сільвія Бенчівеллі в статті, надрукованій в газеті «La Repubblica».

— У певному віці надмірне споживання м'яса стає таким же шкідливим, як куріння: зростає ризик виникнення пухлин. Тваринний білок призводить до погіршення здоров'я. Це довело дослідження, результати якого були опубліковані в науковому журналі «Cell Metabolism». Дослідження, в якому взяли участь більше 6 тисяч людей у віці старше 50 років. Його проводили американські та італійські вчені, — пише автор статті.

— За учасниками експерименту спостерігали 18 років. Група був поділена на три категорії: з низькою, середньою і високою кількістю споживанням білка (вівся підрахунок калорій, одержуваних від біфштексів і сиру за день). Було визначено, що у любителів м'яса ризик захворіти на рак в чотири рази вище, ніж у тих, хто зрідка їсть м'ясо. Приблизно в такій же пропорції збільшується ризик у тих, хто викурює по пачці сигарет на день, в порівнянні з тими, хто зовсім не палить. Крім того, у «м'ясоїдів» було зафіксовано збільшення смертності на 75 % порівняно з тими, хто вживав м'ясо помірно, — зазначає видання.

Похожие статьи:

Новости ПреступностиСолдат-дезертиров из Одесской в/ч словили

Новости Политики«Регіоналів» залишилося 130 депутатів

Новости Экономики​Нацбанк поменял правила обмена валют

Здоровье и медицинаУкраїнців вбиває пальмова олія!

Новости о ЗдоровьеСтало відомо, які чинники впливають на смертність від COVID-19

Комментарии (1)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk