Чому виникає рак: ці дані здивують тебе

23 марта 2015
5204 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article7901.jpg

Лікар-онколог Карл Саймонтон разом зі своєю дружиною (психологом) вже багато років допомагають онкохворим. Фахівці висунули свою версію виникнення раку.

Вони є керівниками Далласького центру онкологічних досліджень та консультацій, тому знають, як допомогти людям, завдяки власній багаторічній практиці.

У своїй книзі «Повернення до здоров'я» своїми методами розповідають причини, які призвели до раку їхніх пацієнтів.

За словами подружжя Саймонтон, наявність онкології вказує на те, що в житті людини існували якісь серйозні невирішені проблеми. На тлі стресів, які виникли в період приблизно від півроку до півтора років до моменту появи хвороби, їх значущість тільки посилилася.

Люди з онкологією зазвичай реагують на них однаково: у них з'являється відчуття своєї безпорадності перед проблемами, відмова що-небудь робити. Така емоційна реакція, вважають автори книги, пригнічує природні захисні механізми організму і надає всі умови для розвитку ракових клітин.

Так, це жорстока хвороба, але надія є завжди. І кожна людина по-своєму бореться з підступним захворюванням. Одні — після появи злоякісної пухлини. Інші — до.


Досвід Анджеліни Джолі

Не можна не згадати заяви Анджеліни Джолі, яке викликало величезний резонанс у світі. І як би не реагувала громадськість на проведену операцію, у відомої актриси були досить вагомі на те підстави: не так давно від раку померла її мати, а за кілька днів до визнання актриси — рідна тітка.

Відкритий лист Анджеліни Джолі в журналі «TIME» — це можливість зайвий раз нагадати жінкам усього світу про своє здоров'я. Адже не дарма в боротьбі з онкологією лікарі попереджають: «Головне — не упустити момент».


«Тиха» хвороба молочної залози

Вся підлість раку полягає в тому, що жінка не відчуває ніяких його проявів. Ось чому лікарі радять проходити щорічне обстеження, звернувшись до мамолога. Причому на першій стадії певних типів раку ще можна уникнути видалення грудей. І результати лікування в цьому випадку вважаються обнадійливими.

Злоякісні новоутворення ростуть безболісно. Тільки коли пухлина молочної залози проростає в навколишні тканини, інфікується або починається розпад пухлини — з'являється больовий синдром, але це вже ознаки запущеного процесу.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети